Nové galerie Nissanu ukazují hrdost na vlastní historické dědictví

Dvě nové tokijské galerie Nissanu hostí velkou letní výstavu, představující některé z nejslavnějších aut v japonské automobilové historii.
Nové galerie Nissanu ukazují hrdost na vlastní historické dědictví

Výstava, nazvaná "DNA Nissanu", probíhá přímo v centru Tokia na Ginze, souběžně v budově ředitelství Nissanu a na nejprestižnějším místě Tokia – galerii Ginza - po celou hlavní letní sezónu. Má za úkol především zviditelnit firemní design a technické úspěchy, nejlépe reprezentující základní "DNA" značky Nissan.

K vidění tu je například první osobní automobil Nissan - Model 70 sedan, vítězné závodní vozy jako jsou Nissan R381 a Fairlady 240Z, stejně jako supermoderní modely - třeba Skyline GT-R.

Dvě galerie, otevřené po důkladné rekonstrukci teprve v červnu, byly navrženy nejen jako výstavní síň nových produktů Nissan, ale také jako historické expozice, kde se mohou návštěvníci dozvědět více o celé společnosti.

Rozsáhlé interaktivní multimediální vybavení povzbuzuje návštěvníky i k zaznamenávání jejich poznámek a myšlenek, týkajících se společnosti a jejich produktů. Hned v prvním měsíci po otevření galerií tudy prošlo přes 140 000 návštěvníků.

Bude-li mít cestu do Japonska určitě se na výstavu „DNA Nissanu“ skočte podívat, stojí to za to.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

dnes | Radek Pecák | 10 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků