Nové galerie Nissanu ukazují hrdost na vlastní historické dědictví

Dvě nové tokijské galerie Nissanu hostí velkou letní výstavu, představující některé z nejslavnějších aut v japonské automobilové historii.
Nové galerie Nissanu ukazují hrdost na vlastní historické dědictví

Výstava, nazvaná "DNA Nissanu", probíhá přímo v centru Tokia na Ginze, souběžně v budově ředitelství Nissanu a na nejprestižnějším místě Tokia – galerii Ginza - po celou hlavní letní sezónu. Má za úkol především zviditelnit firemní design a technické úspěchy, nejlépe reprezentující základní "DNA" značky Nissan.

K vidění tu je například první osobní automobil Nissan - Model 70 sedan, vítězné závodní vozy jako jsou Nissan R381 a Fairlady 240Z, stejně jako supermoderní modely - třeba Skyline GT-R.

Dvě galerie, otevřené po důkladné rekonstrukci teprve v červnu, byly navrženy nejen jako výstavní síň nových produktů Nissan, ale také jako historické expozice, kde se mohou návštěvníci dozvědět více o celé společnosti.

Rozsáhlé interaktivní multimediální vybavení povzbuzuje návštěvníky i k zaznamenávání jejich poznámek a myšlenek, týkajících se společnosti a jejich produktů. Hned v prvním měsíci po otevření galerií tudy prošlo přes 140 000 návštěvníků.

Bude-li mít cestu do Japonska určitě se na výstavu „DNA Nissanu“ skočte podívat, stojí to za to.

Klepněte pro větší obrázek

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků