Navrhnout zajímavý bodykit pro BMW M2 G87 není jednoduché, protože už vzhled základního modelu budí kontroverzní diskuze. Zdroj: BMW

Navrhnout zajímavý bodykit pro BMW M2 G87 není jednoduché, protože už vzhled základního modelu budí kontroverzní diskuze. Zdroj: BMW

Nyní automobilka uvolnila nové fotografie z amerického Scottsdalu pořízené během národní prezentace. Zdroj: BMW
Zelená M2 GT prezentuje odvážné pojetí inspirované modelem E36 M3 GT. Zdroj: Facebook ( Alpha-NPerformance )
Tento odkaz je patrný zejména na zádi v podobě pevného spoileru. Zdroj: Facebook ( Alpha-NPerformance )
Ke konci roku prý dostane ještě Gurneyho lištu. Zdroj: Facebook ( Alpha-NPerformance )
21
Fotogalerie

Nové body kity pro diskutované BMW M2! Vybrat si můžete mezi střídmým a okruhovým stylem

Vzhled BMW M2 nemusí každému vyhovovat. Naštěstí je zde řada nezávislých úpravců, díky nimž si můžete M2 přizpůsobit svému vkusu. Nové sety od Alpha-N Performance vyhoví vyznavačům decentního i extrovertního pojetí.

Navrhnout zajímavý bodykit pro BMW M2 G87 není jednoduché, protože už vzhled základního modelu budí diskuze. Nyní se na onen tenký led vydává německý úpravce Alpha-N Performance a to hned se dvěma sadami – M2 GT a Project Silver.

Zelená M2 GT prezentuje odvážné pojetí inspirované modelem E36 M3 GT. Odkaz je patrný zejména na zádi v podobě pevného spoileru. Ke konci roku prý dostane ještě Gurneyho lištu. Vzadu samozřejmě nechybí rozměrný difuzor se čtveřicí koncovek v klasickém uspořádání. Oba mohutně klenuté blatníky spojuje široký práh, který vytváří základnu pro karbonovou ploutev za předním lemem. Ta ve spolupráci s žebrováním na vrcholu blatníku usměrňuje proudění rozvířeného vzduchu kolem 20palcových kol Edelweiss. Vzadu můžou být o palec větší. Z boku nelze přehlédnout výrazné snížení vozu dané nastavitelným podvozkovým kitem Öhlins Road & Track.

Když se vrátíme k přídi, na M2 GT navrhl úpravce novou kapotu s otvorem do „U“ pro efektivnější odvod horkého vzduchu a nastavitelný splitter ve spodní části nárazníku. Poslední změnou je nahrazení původní plakety logem úpravce.

Zatímco M2 GT nešetří agresí a karbonovými prvky, Project Silver je laděn ve zdrženlivějším duchu. Sestava se vzhlíží ve verzi CSL, což je ihned rozpoznatelné podle decentního ducktailu na zádi a menšího difuzoru. Lopatky za předními koly zůstaly, ale žebrování byste tu hledali marně a také splitter nárazníku má jednodušší provedení. Kapota je pro oba modely stejná.

Cena sad zatím nebyla zveřejněna.

BMW

BMW (zkratka z Bayerische Motoren Werke AG) je německá automobilka, které vznikla v roce 1916. Sídlí v Mnichově. BMW vlastní také značku Mini a patří pod ní i Rolls-Royce Motor Cars.

BMW Řada 1 • BMW Řada 2 • BMW Řada 3 • BMW Řada 4 • BMW Řada 5 • BMW Řada 6/6 GTBMW Řada 7BMW X1 • BMW X2BMW X3BMW X4BMW X5BMW X6BMW X7BMW Z4

Doporučujeme

Články odjinud