Nové BMW řady 5

Pro modelový rok 2001 BMW připravilo drobný facelift pro vozy řady 5. V novém modelovém roce se na BMW řady 5 setkáme...
Nové BMW řady 5
Pro modelový rok 2001 BMW připravilo drobný facelift pro vozy řady 5. V novém modelovém roce se na BMW řady 5 setkáme s novým tvarem hlavních světlometů a modifikovanými tvarem „ledvinek“ chladiče. „Ledvinky“ jsou více chromovány, stejně jako na modelu M5 a u modelů s motorem V8 jsou chromované také svislé příčky.

Změnu prodělal také přední nárazník a ochranné gumové pruhy, které jsou nyní v barvě karoserie. 

V interiéru najdeme také několik změn. Jmenujme například airbagy umístěné na sloupku C, které jsou nyní dodány automaticky ve spojení se zadními bočními arbagy. V nové řady audio systému najdeme také systém na přehrávání MiniDisců. Mezi zajímavé prvky jisté patří hlasové ovládání telefonu a dalších přístrojů. 

Nové BMW řady 5 bude k dispozici od října tohoto roku.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků