Nové BMW řady 5

Pro modelový rok 2001 BMW připravilo drobný facelift pro vozy řady 5. V novém modelovém roce se na BMW řady 5 setkáme...
Nové BMW řady 5
Pro modelový rok 2001 BMW připravilo drobný facelift pro vozy řady 5. V novém modelovém roce se na BMW řady 5 setkáme s novým tvarem hlavních světlometů a modifikovanými tvarem „ledvinek“ chladiče. „Ledvinky“ jsou více chromovány, stejně jako na modelu M5 a u modelů s motorem V8 jsou chromované také svislé příčky.

Změnu prodělal také přední nárazník a ochranné gumové pruhy, které jsou nyní v barvě karoserie. 

V interiéru najdeme také několik změn. Jmenujme například airbagy umístěné na sloupku C, které jsou nyní dodány automaticky ve spojení se zadními bočními arbagy. V nové řady audio systému najdeme také systém na přehrávání MiniDisců. Mezi zajímavé prvky jisté patří hlasové ovládání telefonu a dalších přístrojů. 

Nové BMW řady 5 bude k dispozici od října tohoto roku.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 38 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků