Nové BMW řady 5

Pro modelový rok 2001 BMW připravilo drobný facelift pro vozy řady 5. V novém modelovém roce se na BMW řady 5 setkáme...
Nové BMW řady 5
Pro modelový rok 2001 BMW připravilo drobný facelift pro vozy řady 5. V novém modelovém roce se na BMW řady 5 setkáme s novým tvarem hlavních světlometů a modifikovanými tvarem „ledvinek“ chladiče. „Ledvinky“ jsou více chromovány, stejně jako na modelu M5 a u modelů s motorem V8 jsou chromované také svislé příčky.

Změnu prodělal také přední nárazník a ochranné gumové pruhy, které jsou nyní v barvě karoserie. 

V interiéru najdeme také několik změn. Jmenujme například airbagy umístěné na sloupku C, které jsou nyní dodány automaticky ve spojení se zadními bočními arbagy. V nové řady audio systému najdeme také systém na přehrávání MiniDisců. Mezi zajímavé prvky jisté patří hlasové ovládání telefonu a dalších přístrojů. 

Nové BMW řady 5 bude k dispozici od října tohoto roku.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků