Nové BMW M3 má svou českou cenu

Pokud vám padlo do oka nové BMW M3, můžete o jeho koupi začít uvažovat v o trochu reálnějších rozměrech. Ačkoli si s novou em-trojkou zatím žádný obyčejný smrtelník pořádně nesjel, české zastoupení automobilky již zveřejnilo kompletní ceník tohoto modelu. Nové BMW M3 tak v základu přijde na 1 950 000 Kč vč. DPH, což je za sportovní vůz s výkonem 420 koní cena poměrně zajímavá.

Pouť seznamem základní výbavy tento dojem jen podtrhne. Ve zmíněné ceně je např. zahrnut i balíček BMW Basic Service Inclusive na pět let v ceně 45 173 Kč, který pochopitelně můžete s díky odmítnout a základní cenu dostat na částku 1 904 827 Kč. Navíc i standardní výbava je solidní, jak už je ostatně u M modelů zvykem. Bez příplatků tak můžete počítat např. s 18" litými koly, xenonovými světlomety, elektricky nastaveitelnými sedadly, čalouněním interiéru v kombinaci látka/kůže, loketní opěrkou, multifunkčním volantem, tempomatem, vnitřním zpětným zrcátkem s automatickým zacloněním, automatickou klimatizací, světelným paketem, radiem BMW Business a dalšími příjemnými drobnostmi, za které je obvykle třeba připlatit.

Tip: Detailní představení nového BMW M3 naleznete zde.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nové BMW M3 (E92)
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků