Nové BMW M3 má svou českou cenu

Pokud vám padlo do oka nové BMW M3, můžete o jeho koupi začít uvažovat v o trochu reálnějších rozměrech. Ačkoli si s novou em-trojkou zatím žádný obyčejný smrtelník pořádně nesjel, české zastoupení automobilky již zveřejnilo kompletní ceník tohoto modelu. Nové BMW M3 tak v základu přijde na 1 950 000 Kč vč. DPH, což je za sportovní vůz s výkonem 420 koní cena poměrně zajímavá.

Pouť seznamem základní výbavy tento dojem jen podtrhne. Ve zmíněné ceně je např. zahrnut i balíček BMW Basic Service Inclusive na pět let v ceně 45 173 Kč, který pochopitelně můžete s díky odmítnout a základní cenu dostat na částku 1 904 827 Kč. Navíc i standardní výbava je solidní, jak už je ostatně u M modelů zvykem. Bez příplatků tak můžete počítat např. s 18" litými koly, xenonovými světlomety, elektricky nastaveitelnými sedadly, čalouněním interiéru v kombinaci látka/kůže, loketní opěrkou, multifunkčním volantem, tempomatem, vnitřním zpětným zrcátkem s automatickým zacloněním, automatickou klimatizací, světelným paketem, radiem BMW Business a dalšími příjemnými drobnostmi, za které je obvykle třeba připlatit.

Tip: Detailní představení nového BMW M3 naleznete zde.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nové BMW M3 (E92)
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 74 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků