Nové BMW M2 vyzrazeno únikem! V diskusích budí vášně, nás ale klidní informace o pohonu

Už jen pár týdnů do oficiálního odhalení nového BMW M2. Stačí jen pár informací o pohonu a hned budete mít lepší den.

Pokud jste pravidelnými uživateli sociálních sítí, určitě vás neminul víkendový únik fotografií nového BMW M2, na které nadšenci tak netrpělivě čekají. Fotografie vozu samozřejmě nejsou z těch nejlepších úhlů a není jich mnoho, takže zatím nejde udělat si ucelený dojem o jeho designu. Podívat se ale můžete.

Design ale v tomto případě nemusí být až tak podstatný, protože nová M2 se oznámila s příslibem fantastických jízdních výkonů. Však má na co navazovat, předchozí provedení M2, M2 Competition a M2 CS patří k tomu nejlepšímu, což se u této značky vyrobilo. Světová premiéra nového BMW M2 je naplánována na říjen, BMW to chce přirozeně stihnout ještě během oslav 50. výročí této divize.

O autě zatím víme samé dobré věci. Třeba to, že od kapotou bude motor S58 z aktuálních M3 a M4. Zároveň se můžeme těšit na šestistupňovou manuální převodovku a samozřejmě i pohon zadních kol. K mání ale bude také osmistupňový automat Steptronic, který bude stejně jako u M3 a M4 velkou změnou oproti 7stupňové dvouspojce.

BMW

BMW (zkratka z Bayerische Motoren Werke AG) je německá automobilka, které vznikla v roce 1916. Sídlí v Mnichově. BMW vlastní také značku Mini a patří pod ní i Rolls-Royce Motor Cars.

BMW Řada 1 • BMW Řada 2 • BMW Řada 3 • BMW Řada 4 • BMW Řada 5 • BMW Řada 6/6 GTBMW Řada 7BMW X1 • BMW X2BMW X3BMW X4BMW X5BMW X6BMW X7BMW Z4

Diskuze (4) Další článek: TEST Kia Ceed 1.0 T-GDI (88 kW) Spin: Konečně zase jednou něco pro normální lidi

Témata článku: , , , , , , , , ,