Nové BMW 4 odhaleno únikem. Ohromné ledvinky se ukazují naplno, líbí se vám?

Z venku už nemá nová čtyřková řada vlastně příliš co skrývat. Připravte se na diskuze o rozporuplném designu.

Oficiální premiéry se máme dočkat až zítra večer, klasicky však už na internet utíkají další fotky nové generace BMW řady 4. Snímky z brožury odhalují takřka kompletně exteriér vozu až na pár detailů a především, ještě dlouhou dobu diskutované velké ledvinky na přídi, které jsou protažené až do spodní části nárazníku.

Modernizovaná BMW řady 5 a 6 GT: Mild-hybridy vládnou nabídce motorizací

Modernizovaná BMW řady 5 a 6 GT: Mild-hybridy vládnou nabídce motorizací

Od sedanu řady 3, ze kterého kupé vychází, se novinka po stránce designu docela vzdaluje, a to rovněž novými LED světlomety. Vzor velké mřížky chladiče se pak bude lišit dle zvolené výbavy, přičemž zde bychom měli koukat na vrcholnou standardní řadu 4 s označením M440i xDrive, která bude přirozeně vypadat trochu agresivněji.

BMW se vskutku věrně drží původního konceptu 4 (viz galerie) z loňského autosalonu ve Frankfurtu. Záď je na uniklých snímcích stále zatemněná, tvarově ale máme jasno. V brožuře BMW popisuje novou řadu 4 jako „ikonu v moři obyčeje“. Na nepřehlédnutelnosti a určité zvláštnosti, která bude předmětem diskuzí, tak automobilka přímo staví.

Alpina XB7 se představuje: Má 621 koní a výbavu jako Rolls-Royce

Alpina XB7 se představuje: Má 621 koní a výbavu jako Rolls-Royce

V M440i xDrive pak najdeme pohonné ústrojí ve formě řadového šestiválce s pomocí 48V mild-hybridního systému. Jednotka nabídne výkon 275 kW (374 koní) a bude výhradně spojena s osmistupňovou automatickou převodovkou a pohonem všech kol xDrive.

Více už se dozvíme zítra. Premiéra bude probíhat digitální formou na stránkách BMW od 18:00.

TEST Audi A3 Sportback 30 TDI S line: Náročné ho získat, snadné s ním žít

Audi A3 30 TDI S line

Čtvrtá generace Audi A3 oficiálně dorazila na český trh. Do testu jsme si vzali zajímavou verzi - kombinaci sportovní výbavy S Line a základního vznětového motoru 30 TDI (85 kW).

včera | Vladimír Kadera | 52 příspěvků
TEST Ford Kuga 2.5 PHEV: Velmi dobrý plug-in hybrid, jen šitý horkou jehlou

Ford Kuga 2.5 PHEV

Ford oddaloval vývoj nové generace hybridů pro evropské trhy jako ošetření bolavého zubu a na jednom z jeho nejnovějších přírůstků je chvatná práce bohužel tak trochu znát. Stojí ale kvůli tomu vrcholná benzín-elektrická verze nové Kugy nutně za starou belu? Pojďte se podívat.

7.  7.  2020 | Miro Mihálik | 34 příspěvků
Minitest Piaggio MP3 300 HPE Sport: Tak trochu auto, tak trochu skútr, 100% cool

Piaggio MP3 300 HPE Sport

Rádi byste požívali výhod skútru, ale na jednu stopu nemáte řidičák nebo odvahu? Pak doporučujeme tříkolové Piaggio MP3, omlazené a s posíleným motorem.

5.  7.  2020 | Jiří Baborský | 10 příspěvků