Nové akční pakety pro automobily Škoda

Motoristé můžou nyní při koupi nového vozu Škoda Fabia a Škoda Octavia ušetřit nemalé množství korunek.
Nové akční pakety pro automobily Škoda
Autorizovaní obchodníci Škoda Auto přicházejí s rozšířenou nabídkou hned několika druhů tzv. akčních paketů mimořádných výbav s atraktivní cenou a zákaznickou výhodou až několik tisíc korun.

Pro modely řady Fabia jde o akční pakety „Plus“, „Bezpečnost“, „Business“, „Comfort“, „Family“ a „Country“. Jak již z jejich názvů vyplývá, obsahují podle stupně výbav navíc např. klimatizaci, hliníková kola, airbag spolujezdce, boční airbagy, systémy ABS+MSR+ASR, přípravu pro mobilní telefon GSM, rádio s CD přehrávačem, ostřikovače světlometů, elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, malý kožený paket, střešní nosič, tažné zařízení, paket pro špatné cesty apod.

Pro modely řady Octavia jsou připraveny akční pakety „Comfort“ a „Sensation“, které podle jednotlivých výbav obsahují navíc např. elektrické ovládaní oken, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, výškově nastavitelná sedadla a bederní opěry řidiče a spolujezdce, přední mlhové integrované světlomety, uzamykatelnou odkládací schránku s osvětlením v přístrojové desce a další.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků