Nové akční modely Fabie od prvního srpna

Prvního srpna byly oficiálně představeny nové akční modely Fabie Attractive a Marathon, o kterých jsem psal již v tomto článku. Tyto modely jste si mohli objednat pomocí konfigurátoru na webu Škodovky již od poloviny minulého měsíce. Nyní tyto modely najdete i v oficiálním seznamu.

Z tiskové zprávy:

Akční model Škoda Fabia Attractive navazuje na již zavedený model Škoda Fabia Style.  Je určen pro zákazníky, kteří preferují lépe vybavený vůz za přijatelnou cenu. Model „Attractive“ vychází z verze „Classic“, která byla rozšířena o řadu komfortních a bezpečnostních prvků. Interiér s plastovými díly v onyxové barvě je obohacen o novou potahovou látku sedadel „Faria“, exkluzivně nabízenou jen v tomto modelu, vkládané textilní koberce a tzv. chromový paket, známý z nejvyšší verze „Elegance“. Volant, rychlostní páka a madlo ruční brzdy jsou potažené černou kůži. Akční model „Attractive“ je vybaven například elektrickým ovládáním předních oken, palubním počítačem, autorádiem s osmi reproduktory (přičemž si zákazník může zvolit rádio s kazetovým přehrávačem nebo radio s CD přehrávačem), výškově stavitelným předním sedadlem, děleným zadním sedadlem, centrálním zamykáním s dálkovým ovládáním, otvíráním palivové nádrže z místa řidiče nebo sprejem na opravu pneumatik. K vysoké úrovni bezpečnosti vozu přispívají i systémy ABS a MSR, airbag řidiče a spolujezdce a přední mlhovky, které jsou rovněž součástí základní výbavy.

Akční model Škoda Fabia Attractive je dodáván ve všech karosářských verzích vozu Škoda Fabia (Fabia, Fabia Combi a Fabia Sedan), v kombinaci s motory 1.2/40 kW (pouze u typu Škoda Fabia), 1.4/50 kW, 1.4/55 kW, 1.4/74 kW, 1.9 SDI/47 kW a 1,9TDI/74 kW. V nabídce jsou rovněž všechny metalické barvy známé z modelové řady Škoda Fabia a také nová metalická barva „modrá Admirál“, která se nabízí exkluzivně pouze pro tento model. Doporučená cena základní verze Škoda Fabia Attractive 1.2/40 kW je 322 900 Kč včetně DPH. Zákaznická výhoda představuje u uvedeného akčního modelu 33 200 Kč až 47 600 Kč (v závislosti na zvolené motorizaci a rádiu).

Další akční model „Marathon“ je dodáván pouze ve verzi Škoda Fabia Combi v kombinaci se všemi nabízenými agregáty: 1.4/50 kW, 1.4 16V/55 kW, 1.4 16V/74 kW, 1.9 SDI/47 kW a 1.9 TDI74 kW. Základní výbava obsahuje mimo jiné elektrické ovládaní předních oken, palubní počítač, autorádio Škoda MS402 s osmi reproduktory, dělené zadní sedadlo, centrální zamykání nebo osvětlení zavazadlového prostoru s 12V-zásuvkou. Přední sedadla (sedadlo řidiče je výškové nastavitelné) jsou potažena látkou Starship v červeném provedení, interiérové plasty jsou v onyxové barvě. Model je k dispozici v barvách stříbrná diamantová metalíza, černá magická a červená Corrida.  Doporučená cena akčního modelu Škoda Fabia Combi Marathon 1.4/50 kW je 354 900 Kč včetně DPH. Zákaznická výhoda u tohoto provedení představuje 16 200 až 24 100 Kč (dle zvolené motorizace).

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků