Nová Yamaha V-Max: řekněte svůj názor

Yamaha stvořila první kousky modelu V-Max již před jedenadvaceti lety a během dvou dekád si tento silný motocykl našel řadu zákazníků, příznivců a fanoušků. Dobrou zprávou je, že Yamaha při projektování nové generace V-Maxu spolupracuje s širokou veřejností.
Nová Yamaha V-Max: řekněte svůj názor

Koncept nové generace modelu V-Max představila Yamaha na již loni na domácí, tokijské výstavě. Yamaha chce při vývoji nové motorky spolupracovat s širokou veřejností a reagovat tak na řadu inovací, nápadů a připomínek. Kdo by chtěl přidat svůj názor na design stroje, či doporučit a napsat své požadavky, má k dispozici nový web www.next-vmax.com.

Na stránkách věnovaných pouze nové generaci motocyklu V-Max můžete pomocí dotazníku např. určit, kolik koní by jste od motorky očekávali, která část se vám dle obrázků konceptu líbí či nelíbí, zda má nový V-Max mít ABS, kontrolu protiprokluzu, jakou očekáváte cenu, co bude pro vás rozhodující otázka při možnosti koupě motorky atd.

Jen pro připomenutí: Yamaha V-Max v modelovém roku 2006 má kapalinou chlazený šestnáctiventilový čtyřválec o objemu 1198 ccm, DOHC, úhel sevření válců je 70 stupňů. Jedná se o jeden z nejvýkonnějších chopperů, jaký byl kdy postaven. Vedou se zajímavé diskuze, do které kategorie V-Max vlastně patří. Jaký je váš názor? Jde o chopper, muscle bike, power cruiser nebo naked bike?


Yamaha V-Max concept


Yamaha V-Max 2005

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 37 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků