Nová Yamaha V-Max: řekněte svůj názor

Yamaha stvořila první kousky modelu V-Max již před jedenadvaceti lety a během dvou dekád si tento silný motocykl našel řadu zákazníků, příznivců a fanoušků. Dobrou zprávou je, že Yamaha při projektování nové generace V-Maxu spolupracuje s širokou veřejností.
Nová Yamaha V-Max: řekněte svůj názor

Koncept nové generace modelu V-Max představila Yamaha na již loni na domácí, tokijské výstavě. Yamaha chce při vývoji nové motorky spolupracovat s širokou veřejností a reagovat tak na řadu inovací, nápadů a připomínek. Kdo by chtěl přidat svůj názor na design stroje, či doporučit a napsat své požadavky, má k dispozici nový web www.next-vmax.com.

Na stránkách věnovaných pouze nové generaci motocyklu V-Max můžete pomocí dotazníku např. určit, kolik koní by jste od motorky očekávali, která část se vám dle obrázků konceptu líbí či nelíbí, zda má nový V-Max mít ABS, kontrolu protiprokluzu, jakou očekáváte cenu, co bude pro vás rozhodující otázka při možnosti koupě motorky atd.

Jen pro připomenutí: Yamaha V-Max v modelovém roku 2006 má kapalinou chlazený šestnáctiventilový čtyřválec o objemu 1198 ccm, DOHC, úhel sevření válců je 70 stupňů. Jedná se o jeden z nejvýkonnějších chopperů, jaký byl kdy postaven. Vedou se zajímavé diskuze, do které kategorie V-Max vlastně patří. Jaký je váš názor? Jde o chopper, muscle bike, power cruiser nebo naked bike?


Yamaha V-Max concept


Yamaha V-Max 2005

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků