Nová Yamaha V-Max: řekněte svůj názor

Yamaha stvořila první kousky modelu V-Max již před jedenadvaceti lety a během dvou dekád si tento silný motocykl našel řadu zákazníků, příznivců a fanoušků. Dobrou zprávou je, že Yamaha při projektování nové generace V-Maxu spolupracuje s širokou veřejností.
Nová Yamaha V-Max: řekněte svůj názor

Koncept nové generace modelu V-Max představila Yamaha na již loni na domácí, tokijské výstavě. Yamaha chce při vývoji nové motorky spolupracovat s širokou veřejností a reagovat tak na řadu inovací, nápadů a připomínek. Kdo by chtěl přidat svůj názor na design stroje, či doporučit a napsat své požadavky, má k dispozici nový web www.next-vmax.com.

Na stránkách věnovaných pouze nové generaci motocyklu V-Max můžete pomocí dotazníku např. určit, kolik koní by jste od motorky očekávali, která část se vám dle obrázků konceptu líbí či nelíbí, zda má nový V-Max mít ABS, kontrolu protiprokluzu, jakou očekáváte cenu, co bude pro vás rozhodující otázka při možnosti koupě motorky atd.

Jen pro připomenutí: Yamaha V-Max v modelovém roku 2006 má kapalinou chlazený šestnáctiventilový čtyřválec o objemu 1198 ccm, DOHC, úhel sevření válců je 70 stupňů. Jedná se o jeden z nejvýkonnějších chopperů, jaký byl kdy postaven. Vedou se zajímavé diskuze, do které kategorie V-Max vlastně patří. Jaký je váš názor? Jde o chopper, muscle bike, power cruiser nebo naked bike?


Yamaha V-Max concept


Yamaha V-Max 2005

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 2 příspěvky
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 33 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků