Nová Yamaha V-Max: řekněte svůj názor

Yamaha stvořila první kousky modelu V-Max již před jedenadvaceti lety a během dvou dekád si tento silný motocykl našel řadu zákazníků, příznivců a fanoušků. Dobrou zprávou je, že Yamaha při projektování nové generace V-Maxu spolupracuje s širokou veřejností.
Nová Yamaha V-Max: řekněte svůj názor

Koncept nové generace modelu V-Max představila Yamaha na již loni na domácí, tokijské výstavě. Yamaha chce při vývoji nové motorky spolupracovat s širokou veřejností a reagovat tak na řadu inovací, nápadů a připomínek. Kdo by chtěl přidat svůj názor na design stroje, či doporučit a napsat své požadavky, má k dispozici nový web www.next-vmax.com.

Na stránkách věnovaných pouze nové generaci motocyklu V-Max můžete pomocí dotazníku např. určit, kolik koní by jste od motorky očekávali, která část se vám dle obrázků konceptu líbí či nelíbí, zda má nový V-Max mít ABS, kontrolu protiprokluzu, jakou očekáváte cenu, co bude pro vás rozhodující otázka při možnosti koupě motorky atd.

Jen pro připomenutí: Yamaha V-Max v modelovém roku 2006 má kapalinou chlazený šestnáctiventilový čtyřválec o objemu 1198 ccm, DOHC, úhel sevření válců je 70 stupňů. Jedná se o jeden z nejvýkonnějších chopperů, jaký byl kdy postaven. Vedou se zajímavé diskuze, do které kategorie V-Max vlastně patří. Jaký je váš názor? Jde o chopper, muscle bike, power cruiser nebo naked bike?


Yamaha V-Max concept


Yamaha V-Max 2005

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků