Nová Toyota Camry s karoserií kombi? Mohla by vypadat takto, naděje si ale nedělejte

Toyotu Camry si určitě představíte jako úspěšný sedan, který se každoročně objevuje v popředí žebříčků nejprodávanějších vozů planety. Co kdyby se ale značka rozhodla nabízet u nové generace i praktičtější kombík?

Za minulý rok byla Toyota Camry v pořadí 9. nejprodávanějším autem na světě. Automobilka se u nové generace rozhodla vrátit úspěšný sedan také na evropský trh a novinku jsme už stihli i projet. V souvislosti je poté Camry rovněž nejprodávanějším modelem Toyoty v Rusku, a právě odsud přichází nové neoficiální rendery jeho karosářské verze kombi.

První jízda s novou Toyotou Camry: Získala si naše srdce. Získá i to vaše?

První jízda s novou Toyotou Camry: Získala si naše srdce. Získá i to vaše?

Jak už víme, Toyota nemá u současné generace plány na uvedení praktičtějšího kombíku, i když by tímto zřejmě mohla v širším měřítku konkurovat rivalům od Volkswagenu, Škody či Opelu (alespoň tedy v Evropě). Prozatím tedy zůstává u klasického sedanu a ilustrace od ruského webu Kolesa jsou pouhou myšlenkou, co kdyby Toyota dala nové Camry v kombíku šanci.

Inspirovat by se mohla například v minulosti, kdy některé generace Camry tuto karosářskou variantu nabízely. Přestože ale render vypadá celkem k světu, je dnes vskutku pochopitelné, že absenci kombíku Toyota vyplňuje nabídkou SUV, které se obecně v současnosti těší větší oblibě. Jestli dychtíte po kombíku od Toyoty, musíte o třídu níž pro Corollu Touring Sports.

Špatná zpráva pro Superb a Passat: Do Česka dorazila nová Toyota Camry

Špatná zpráva pro Superb a Passat: Do Česka dorazila nová Toyota Camry

Ani sedany to však nyní nemají lehké a jejich popularita každým rokem klesá. Během roku 2018 musela Toyota omezit produkci Camry, jelikož poptávka nedosáhla předpokládaných plánů. I přesto lze ale očekávat, že v žebříčcích nejprodávanějších modelů světa bude Camry ještě nějakou tu chvíli zastávat místo kolem první desítky.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus UX 250h F Sport Top: Pro nejdůležitější lidi na světě

Lexus UX 250h F Sport Top

O tom, že Lexus navrhuje a vyrábí opravdu krásná auta, není pochyb. A já se k řízení jednoho takového krasavce dostala. Nový Lexus UX 250h je první auto s hybridním pohonem, které jsem měla možnost vyzkoušet, a byla jsem z něj nadšená. Samozřejmě hlavně z holčičího pohledu, jak jinak.

včera | AutoRevue.cz | 42 příspěvků
Minitest Lexus LS 500 AWD: Pro ty, kteří vědí, co chtějí

Lexus LS 500 AWD (minitest)

Vrchol motorové nabídky vlajkové lodi Lexusu se musí spokojit s šesti válci. Bude mu to stačit?

19.  5.  2019 | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
Řídili jsme nový Ford Ranger Raptor: Je perfektní! To nejdůležitější však schází

Ford Ranger Raptor (první svezení)

Ford Ranger Raptor dokazuje, že práce může být i zábava. Umí dřít, vypadá u toho skvěle a těžkým terénem jezdí jako pánbůh.

17.  5.  2019 | Jiří Baborský | 22 příspěvků