Nová Toyota Camry s karoserií kombi? Mohla by vypadat takto, naděje si ale nedělejte

Toyotu Camry si určitě představíte jako úspěšný sedan, který se každoročně objevuje v popředí žebříčků nejprodávanějších vozů planety. Co kdyby se ale značka rozhodla nabízet u nové generace i praktičtější kombík?

Za minulý rok byla Toyota Camry v pořadí 9. nejprodávanějším autem na světě. Automobilka se u nové generace rozhodla vrátit úspěšný sedan také na evropský trh a novinku jsme už stihli i projet. V souvislosti je poté Camry rovněž nejprodávanějším modelem Toyoty v Rusku, a právě odsud přichází nové neoficiální rendery jeho karosářské verze kombi.

První jízda s novou Toyotou Camry: Získala si naše srdce. Získá i to vaše?

První jízda s novou Toyotou Camry: Získala si naše srdce. Získá i to vaše?

Jak už víme, Toyota nemá u současné generace plány na uvedení praktičtějšího kombíku, i když by tímto zřejmě mohla v širším měřítku konkurovat rivalům od Volkswagenu, Škody či Opelu (alespoň tedy v Evropě). Prozatím tedy zůstává u klasického sedanu a ilustrace od ruského webu Kolesa jsou pouhou myšlenkou, co kdyby Toyota dala nové Camry v kombíku šanci.

Inspirovat by se mohla například v minulosti, kdy některé generace Camry tuto karosářskou variantu nabízely. Přestože ale render vypadá celkem k světu, je dnes vskutku pochopitelné, že absenci kombíku Toyota vyplňuje nabídkou SUV, které se obecně v současnosti těší větší oblibě. Jestli dychtíte po kombíku od Toyoty, musíte o třídu níž pro Corollu Touring Sports.

Špatná zpráva pro Superb a Passat: Do Česka dorazila nová Toyota Camry

Špatná zpráva pro Superb a Passat: Do Česka dorazila nová Toyota Camry

Ani sedany to však nyní nemají lehké a jejich popularita každým rokem klesá. Během roku 2018 musela Toyota omezit produkci Camry, jelikož poptávka nedosáhla předpokládaných plánů. I přesto lze ale očekávat, že v žebříčcích nejprodávanějších modelů světa bude Camry ještě nějakou tu chvíli zastávat místo kolem první desítky.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Renault Captur 1.3 TCe: 1,333 stříbrných stříkaček na rozloučenou

Renault Captur 1.3 TCe (minitest)

Crossover Renault Captur se již brzy dočká nové generace. Stihli jsme se proto rozloučit s tou současnou, která nám připomněla, proč je tento malý nezmar tak populární.

včera | Vladimír Kadera | 24 příspěvků
S Fordem Ranger Raptor na střelnici: Střele neujede, všemu ostatnímu už ano!

S Fordem Ranger Raptor na střelnici

Pick-upy si lidé kupují hlavně jako pracovní stroje. Z dřívějška víme, že už mohou sloužit také jako stylový doplněk, Ford Ranger Raptor ale patří do úplně jiné škatulky.

19.  9.  2019 | Jan Mička | 16 příspěvků
TEST DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155: Odvážní Francouzi jsou zpátky!

DS 3 Crossback 1.2 PureTech 155

Luxusní divize automobilky Citroën se stala samostatnou značkou v roce 2014. Jako první to s modelem DS 7 zkusila s karoserií SUV a nyní nastal čas jít dál. Asi vás nepřekvapí, že jde taktéž o SUV. Proč ne, když je lidé chtějí?

16.  9.  2019 | Vladimír Kadera | 29 příspěvků