Nová Škoda Superb na dalších fotkách. Poprvé dorazí i ve verzi pro chalupáře

Škoda již odpočítává poslední dny do představení modernizovaného Superbu. Vypouští tak do světa další upoutávku a rovněž jednu zajímavou informaci.

Očekávaná modernizace Škody Superb se nám pomalu odhaluje a nejnovější video krátce ukazuje řadu detailů omlazeného modelu. Kromě světelné show s novými full-LED Matrix světlomety nám ovšem Škoda prozrazuje jednu mnohem zajímavější novinku. Poprvé bude totiž Superb třetí generace nabízen i ve známé robustní verzi Scout.

Tradičního „oplastování“ a zvýšení podvozku se tedy v modelové řadě Škody dočká i vylepšený Superb. Očekávali bychom, že tradičně bude tato výbava ponechána výhradně praktičtějšímu Superbu Combi. Z upoutávky lze však také zahlédnout loga výbavy Laurin & Klement, která bude nadále vrcholnou specifikací modelu Superb.

Nová Škoda Superb ukázala revoluční světla. Vzadu předvede pořádnou show

Nová Škoda Superb ukázala revoluční světla. Vzadu předvede pořádnou show

Co se týče zmíněného osvětlení, půjde o výbavu full-LED Matrix světlomety, které budou u Škodovky slavit premiéru. Ultimátní balíček perfektní světelnosti ponese nápis „Škoda Crystal Lighting“. Díky šikovnému rozmístění LED modulů se můžete těšit na animace při zamykání a odemykání vozidla. Ostatně jak už to známe u dalších vozů koncernu VW.

Příď Superbu nakonec projde lehkou kosmetickou úpravou. Světlomety budou mít nový tvar a změny se dočká i spodní část předního nárazníku s novými mlhovkami. Stejně jako u modelu Scala za zádi nenajdeme klasické logo automobilky, ale nápis Škoda, který by měly mít všechny modely značky s nástupem verzí modelového roku 2020 (přelom května a června 2019).

Škoda poprvé ukázala elektrické Citigo. Premiéru bude mít při MS v hokeji 2019!

Škoda poprvé ukázala elektrické Citigo. Premiéru bude mít při MS v hokeji 2019!

S představením modernizace Superbu se poprvé ukáže i jeho plug-in hybridní verze, kterou během prezentace doplní i nové plně elektrické eCitigo. Vše dohromady plánuje Škoda představit již tento čtvrtek 23. května v Bratislavě, tedy během právě probíhajícího Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF.

TEST Volkswagen T-Cross 1.0 TSI DSG R-Line: Důležitá módní záležitost

VW T-Cross 1.0 TSI DSG

Volkswagen rozštěpil Polo na dva samostatné modely. Oplastované CrossPolo je minulostí a jeho pozici zastoupila novinka jménem T-Cross. Nabízí kromě zvýšené stavby karoserie ještě něco?

včera | Miro Mihálik | 38 příspěvků
První svezení se Seatem Leon TGI 1.5 TSI. Pod 1 Kč/km i s větším motorem?

Seat Leon TGI (první svezení)

České ceny Seatu Leon TGI po modernizaci pohonného ústrojí známe už od ledna letošního roku. Nyní došlo i na první kilometry za volantem a zdá se, že na dosavadních výhodách se vůbec nic nezměnilo.

11.  6.  2019 | Jan Mička | 15 příspěvků
První jízda: Range Rover Velar SVA. Pětilitrový V8 jako střed vašeho vesmíru

Range Rover Velar SVA (první svezení)

Do vymazleného Range Roveru Velar nacpali inženýři divize SVO svůj klasický osmiválec a na silnicích nad Barcelonou se nás snažili přesvědčit, proč tento recept dává smysl. Dobrá, přesvědčovat nás zrovna nemuseli…

10.  6.  2019 | Daniel Fuglevič | 11 příspěvků