Sledujte premiéru nové Škody Fabia živě! Virtuální expozice je přístupná už nyní

Nebude trvat dlouho a internet zaplaví články o nové Škodě Fabia. Světová premiéra proběhne v netradičním formátu a účastnit se jí můžete i vy.

Zatímco dříve býval online přenos pouze doplňkem tradičních premiér nových aut, tedy se skutečnými lidmi a se skutečnými auty, dnes se musíme spokojit pouze s virtuálním prostorem. Už dnes večer proběhne premiéra nové generace Škody Fabia a nebude jen tak ledajaká. Kulisy totiž propůjčilo Centrum současného umění DOX v Praze a půjde vlastně o virtuální pavilon, v němž se budete moci volně pohybovat. Měli bychom se díky tomu cítit jako na skutečné výstavě.

Nová Škoda Fabia na prozatím nejlepších ilustracích. Může z ní být krásné auto!

Nová Škoda Fabia na prozatím nejlepších ilustracích. Může z ní být krásné auto!

Akce začíná dnes v 19:00 hodin a bude možné ji sledovat po celém světě na adrese skoda-virtual-event.com. Zatímco za běžných okolností by byly brány expozice ještě zavřené, už teď si můžete na uvedené stránce prohlédnout první z šesti oblastí, v níž vás prostřednictvím videa přivítá Jens Katemann, šéf komunikace automobilky Škoda Auto.

Během večerní prezentace bude možné procházet jednotlivé pavilony dle libosti. Setkáte se i s představiteli automobilky, včetně Thomas Schäfera, předsedy představenstva Škoda Auto, Martina Jahna, člena představenstva zodpovědného za oblast prodeje a marketingu, či Olivera Stefaniho, který společně se svým týmem představí novou fabii z pohledu designu.

Nová Škoda Fabia ukázala interiér. Nic už není jako dříve, nudu a šeď nečekejte

Nová Škoda Fabia ukázala interiér. Nic už není jako dříve, nudu a šeď nečekejte

Jak to bude během světové premiéry Škody Fabia čtvrté generace vypadat, se můžete podívat v galerii a ve videu v záhlaví tohoto článku. Od 19:00 lze sledovat živý přenos prostřednictvím videa pod tímto odstavcem. Nezapomeňte se pak vrátit na hlavní stránku Autorevue.cz – bude tam na vás čekat malé překvapení.

Škoda Fabia

Škoda Fabia je českým zástupcem v konkurencí nabitém segmentu B. Jako poslední vůz své třídy nabízí i karoserii kombi a mimo soukromých zákazníků je oblíbená také jako referentský vůz ve firmách na leasing. Čtvrtá generace modelu měla světovou premiéru 4. května 2021 prostřednictvím unikátní virtuální prezentace.

První jízdy s prototypy 4. generace • Ceny a výbava • Nejlevnější verze • Minitest Škoda Fabia III Combi 1.0 TSI • Historie Škody Fabia 

TEST Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI (147 kW) DSG: Palba z černé pistole

Volkswagen Golf GTD

Po testech Volkswagenů Golf GTE a GTI tady máme tu zřejmě nejméně sportovní variantu GTD. Ačkoliv to není sporťák, svůj smysl v nabídce rozhodně má.

14.  5.  2021 | Richard Herbich | 10 příspěvků
Řídili jsme nové Porsche Taycan Cross Turismo: Letí na silnici, dovádí v terénu!

Porsche Taycan Cross Turismo

Dostali jsme příležitost vyzkoušet nový přírůstek do elektrické rodiny Porsche Taycan. Je praktičtější a neztratí se ani mimo zpevněné cesty.

12.  5.  2021 | Stanislav Kolman | 5 příspěvků
TEST Subaru Forester 2.0ie-S ES Sport: Pozor, vezu rybičky!

Subaru Forester ES Sport

Subaru Forester se nyní prodává i ve verzi Sport. Nečekejte ale žádné turbohrátky, tohle je hraní si s barvičkami.

9.  5.  2021 | Vladimír Kadera | 2 příspěvky