Nová Škoda Fabia se ukázala v dalších barvách. Odkoukala novinku od Seatu?

Kompletní ceník a konfigurátor nové Škody Fabia automobilka ještě nezveřejnila. Na internetu se už ale objevily snímky zajímavých barevných kombinací včetně jedné novinky.

Nová auta mohou zářit na sto honů a budit dojem na první pohled, ale také mohou snadno zapadnout v davu. Stačí si vybrat nevýraznou barvu a malá kola a snadno splynou s okolím. Bude to i případ nové generace Škody Fabia, která se nám sice v rámci oficiální premiéry ukázala v hravých barvách, ale realita na českých silnicích bude často vypadat trochu jinak. Několik zajímavých návrhů jsme objevili na internetu.

Nová Škoda Fabia oficiálně: Už jsme v ní seděli! Poznámky o luxusu byly na místě

Nová Škoda Fabia oficiálně: Už jsme v ní seděli! Poznámky o luxusu byly na místě

Zajímavé barevné kombinace si můžete prohlédnout v přiložené galerii. Rendery pocházejí z interní databáze automobilky a na svém profilu na facebooku je zveřejnil dealer Přerost a Švorc Auto. O nic nejde, řeknete si, vždyť dvoubarevné lakování měla už druhá generace fabie a ta třetí přidala více kombinací barev střechy a zbytku karoserie, novinka se však posunula ještě dál, byť směrem, který už známe třeba z vozů Seat.

Vozy na renderech mají litá kola s aerodynamickými kryty, které mají pomoci snížit aerodynamický odpor. Kryty budou dostupné pro 16palcové disky Proxima a „sedmnáctky“ Procyon. Vybraný lak bude možné kombinovat s černým i šedým lakováním střechy a vnějších zpětných zrcátek, u druhé varianty se však podle všeho počítá i s novým šedým provedením masky chladiče, které známe z vozů Seat ve sportovněji střižené linii FR.

Nová Škoda Fabia je dražší než ta stará. Přímé srovnání však ukazuje pravý opak

Nová Škoda Fabia je dražší než ta stará. Přímé srovnání však ukazuje pravý opak

Škoda zatím neukázala novou Fabii Monte Carlo (dorazí příští rok). V jejím případě můžeme jistě počítat s černými vnějšími zpětnými zrcátky i maskou chladiče a aerodynamickými doplňky karoserie. U minulé generace Škody Fabia bylo možné si připlatit i za paket Black s 15- a 16palcovými koly. Byl dostupný pro linie Ambition a Style a ceny se pohybovaly od 1700 do 8600 Kč. Dvoubarevné lakování karoserie bylo dostupné v programu Colour Concept a mohl se k němu vázat i černý a bílý odstín litých kol. 

Škoda Fabia

Škoda Fabia je českým zástupcem v konkurencí nabitém segmentu B. Jako poslední vůz své třídy nabízí i karoserii kombi a mimo soukromých zákazníků je oblíbená také jako referentský vůz ve firmách na leasing. Čtvrtá generace modelu měla světovou premiéru 4. května 2021 prostřednictvím unikátní virtuální prezentace.

První jízdy s prototypy 4. generace • Ceny a výbava • Nejlevnější verze • Minitest Škoda Fabia III Combi 1.0 TSI • Historie Škody Fabia 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Dacia Duster 1.3 TCe 130 4x4 N1: Řešení emisní otázky, ovšem s následky

Dacia Duster TCe 130 N1

Dacia od začátku letošního roku nabízí SUV Duster v užitkové variantě N1. Kde se verze vzala a jaká přináší omezení? To jsme zjišťovali v redakčním testu.

včera | Vladimír Kadera | 12 příspěvků
Dlouhodobý test Toyota Yaris 1.5 Hybrid: Zajetá! Super spotřeba je standard (1. díl)

Toyota Yaris 1.5 Hybrid

S titulem evropské Auto roku 2021 (COTY) přichází velká zodpovědnost. A k tomu všemu nové Toyotě Yaris přibyl další úkol: sloužit po dobu šesti měsíců v naší redakci. Nyní přišel čas na první report.

20.  6.  2021 | Jan Mička | 42 příspěvků
TEST Honda CR-V e:HEV 2.0 i-MMD AWD Sport Line: Šetříme, teď už implicitně

Honda CR-V e:HEV 2.0 i-MMD AWD

V této chvíli už Cé-Er-Véčko ve vlastní konfiguraci koupíte jenom jako hybrid. Absence možnosti výběru starosvětského pohonného ústrojí sice zamrzí, ale budoucím majitelům to díky dobrému fungování zřejmě vadit nebude.

18.  6.  2021 | Richard Herbich | 12 příspěvků