Škoda Fabia IV a prvních 20 minut slávy: Nahlédněte do zákulisí světové premiéry

Světová premiéra nové Škody Fabia proběhla v netradičním formátu. Bez hostů, novinářů, ovšem v krásném prostředí Centra současného umění DOX v Praze. Nahlédněte do zákulisí příprav prvního velkého večera malého modelu.

Světová premiéra nové generace Škody Fabia proběhla včera ve večerních hodinách. Zatímco v minulosti byl online přenos pouze doplňkem živého vystoupení se všemi náležitostmi (hosté, novináři, rozhovory a tak dále), kvůli pandemií koronaviru byla premiéra nové fabie kompletně virtuální.

Nová Škoda Fabia oficiálně: Už jsme v ní seděli! Poznámky o luxusu byly na místě

Nová Škoda Fabia oficiálně: Už jsme v ní seděli! Poznámky o luxusu byly na místě

Škoda si dala na představení stěžejního modelu záležet a připravila virtuální akci, která snad v českých podmínkách nemá obdoby. Jako kulisy posloužilo Centrum současného umění DOX v Praze, prohlídka i nadále umožňuje procházet jednotlivé pavilony a setkávat se s předními osobnosti značky, které dokonce mají svou vlastní virtuální podobu.

Nová Škoda Fabia je dražší než ta stará. Přímé srovnání však ukazuje pravý opak

Nová Škoda Fabia je dražší než ta stará. Přímé srovnání však ukazuje pravý opak

Premiéře nové fabie předcházely složité přípravy, do kterých nechala Škoda během slavnostního večera nahlédnout jen okrajově. Nyní už je ale k dispozici i krátký sestřih ze zákulisí a vy díky tomu máte jedinečnou příležitost vidět, co všechno prvním dvaceti minutám slávy nového malého modelu předcházelo.

Premiéra nové Škody Fabia nebude mít obdoby! Už i upoutávka je toho důkazem

Premiéra nové Škody Fabia nebude mít obdoby! Už i upoutávka je toho důkazem

Průřez přípravami uvidíte ve videu v záhlaví tohoto článku. Na konci článku si můžete pustit také celý slavnostní ceremoniál, během nějž došlo nejen na představení fabie, ale i na rozhovory s čelními osobnosti Škodovky. Vůz jsme již podrobně rozebrali v rámci prvního statického seznámení za zavřenými dveřmi a přibylo i srovnání cen s třetí generací. Ta nadále zůstává na českém trhu v provedení Tour s karoserií kombi.

Škoda

Škoda Auto je největší česká automobilka. Vychází ze společnosti Laurin & Klement založené v roce 1895, od roku 1990 je součástí skupiny Volkswagen Group.

Škoda Fabia • Škoda ScalaŠkoda Rapid • Škoda Octavia  Škoda Superb • Škoda Yeti • Škoda Kodiaq • Škoda Citigo • Škoda Kamiq • Škoda Karoq • Škoda Enyaq iV

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Dacia Duster 1.3 TCe 130 4x4 N1: Řešení emisní otázky, ovšem s následky

Dacia Duster TCe 130 N1

Dacia od začátku letošního roku nabízí SUV Duster v užitkové variantě N1. Kde se verze vzala a jaká přináší omezení? To jsme zjišťovali v redakčním testu.

včera | Vladimír Kadera | 12 příspěvků
Dlouhodobý test Toyota Yaris 1.5 Hybrid: Zajetá! Super spotřeba je standard (1. díl)

Toyota Yaris 1.5 Hybrid

S titulem evropské Auto roku 2021 (COTY) přichází velká zodpovědnost. A k tomu všemu nové Toyotě Yaris přibyl další úkol: sloužit po dobu šesti měsíců v naší redakci. Nyní přišel čas na první report.

20.  6.  2021 | Jan Mička | 42 příspěvků
TEST Honda CR-V e:HEV 2.0 i-MMD AWD Sport Line: Šetříme, teď už implicitně

Honda CR-V e:HEV 2.0 i-MMD AWD

V této chvíli už Cé-Er-Véčko ve vlastní konfiguraci koupíte jenom jako hybrid. Absence možnosti výběru starosvětského pohonného ústrojí sice zamrzí, ale budoucím majitelům to díky dobrému fungování zřejmě vadit nebude.

18.  6.  2021 | Richard Herbich | 12 příspěvků