Nová pneumatika vyšší třídy dešťového specialisty Uniroyal

Německý výrobce Uniroyal představuje v koncernu Continental nejvyšší cenovou třídu. Jeho pneumatiky prosluly zejména vlastnostmi na mokrém povrchu, kde jen těžko hledají konkurenci. V těchto dnech se objevují další rozměry atraktivní pneumatiky RainSport 1.
Nová pneumatika vyšší třídy dešťového specialisty Uniroyal

Už existující výběr doplňuje 13 nových rozměrů s velikostí 16´´, 18´´ a 19´´. Výrobci automobilů umožňují montáž stále větších a širších plášťů a jim vychází řada novinek Uniroyal vstříc například ultraširokými a plochými devatenáctipalcovými pneumatikami 275/30 ZR 19 96 W XL.

Boj na přesyceném trhu s pneumatikami je nelítostný, a tak každá značka hledá nová a nová odbytiště zejména stálou inovací výrobního programu. V poslední době je takovým nově se otvírajícím obzorem právě říše stále větších rozměrů. Uniroyal RainSport 1 je nyní k dispozici celkem ve 34 různých rozměrech.

Klepněte pro větší obrázek

V testu sportovních pneumatik pro rok 2002, který pořádaly redakce časopisů Auto Motor a Sport získala RainSport 1 v rozměru 205/55 R16 W první místo.

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků