Nová pneumatika vyšší třídy dešťového specialisty Uniroyal

Německý výrobce Uniroyal představuje v koncernu Continental nejvyšší cenovou třídu. Jeho pneumatiky prosluly zejména vlastnostmi na mokrém povrchu, kde jen těžko hledají konkurenci. V těchto dnech se objevují další rozměry atraktivní pneumatiky RainSport 1.
Nová pneumatika vyšší třídy dešťového specialisty Uniroyal

Už existující výběr doplňuje 13 nových rozměrů s velikostí 16´´, 18´´ a 19´´. Výrobci automobilů umožňují montáž stále větších a širších plášťů a jim vychází řada novinek Uniroyal vstříc například ultraširokými a plochými devatenáctipalcovými pneumatikami 275/30 ZR 19 96 W XL.

Boj na přesyceném trhu s pneumatikami je nelítostný, a tak každá značka hledá nová a nová odbytiště zejména stálou inovací výrobního programu. V poslední době je takovým nově se otvírajícím obzorem právě říše stále větších rozměrů. Uniroyal RainSport 1 je nyní k dispozici celkem ve 34 různých rozměrech.

Klepněte pro větší obrázek

V testu sportovních pneumatik pro rok 2002, který pořádaly redakce časopisů Auto Motor a Sport získala RainSport 1 v rozměru 205/55 R16 W první místo.

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 38 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků