Nová pneumatika vyšší třídy dešťového specialisty Uniroyal

Německý výrobce Uniroyal představuje v koncernu Continental nejvyšší cenovou třídu. Jeho pneumatiky prosluly zejména vlastnostmi na mokrém povrchu, kde jen těžko hledají konkurenci. V těchto dnech se objevují další rozměry atraktivní pneumatiky RainSport 1.
Nová pneumatika vyšší třídy dešťového specialisty Uniroyal

Už existující výběr doplňuje 13 nových rozměrů s velikostí 16´´, 18´´ a 19´´. Výrobci automobilů umožňují montáž stále větších a širších plášťů a jim vychází řada novinek Uniroyal vstříc například ultraširokými a plochými devatenáctipalcovými pneumatikami 275/30 ZR 19 96 W XL.

Boj na přesyceném trhu s pneumatikami je nelítostný, a tak každá značka hledá nová a nová odbytiště zejména stálou inovací výrobního programu. V poslední době je takovým nově se otvírajícím obzorem právě říše stále větších rozměrů. Uniroyal RainSport 1 je nyní k dispozici celkem ve 34 různých rozměrech.

Klepněte pro větší obrázek

V testu sportovních pneumatik pro rok 2002, který pořádaly redakce časopisů Auto Motor a Sport získala RainSport 1 v rozměru 205/55 R16 W první místo.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků