Nová organizace PSA Peugeot Citroën od 1. ledna 2008

V rámci urychlení rozvoje skupiny PSA Peugeot Citroën, byl Fréderic SAINT-GEOURS jmenován poradcem předsedy představenstva a členem výkonného výboru. Jeho posláním bude řízení úkolů strategického charakteru.

Rozhodnutím dozorčí rady ze 13. listopadu 2007 byl Jean-Philippe COLLIN jmenován členem představenstva s pověřením řídit značku Peugeot.

Jean-Christophe QUEMARD bude jmenován ředitelem oddělení nákupu a z tohoto titulu se stane i členem rozšířeného výkonného výboru.

Tato organizace vstoupí v platnost1. ledna 2008.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 12 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků