Nová organizace PSA Peugeot Citroën od 1. ledna 2008

V rámci urychlení rozvoje skupiny PSA Peugeot Citroën, byl Fréderic SAINT-GEOURS jmenován poradcem předsedy představenstva a členem výkonného výboru. Jeho posláním bude řízení úkolů strategického charakteru.

Rozhodnutím dozorčí rady ze 13. listopadu 2007 byl Jean-Philippe COLLIN jmenován členem představenstva s pověřením řídit značku Peugeot.

Jean-Christophe QUEMARD bude jmenován ředitelem oddělení nákupu a z tohoto titulu se stane i členem rozšířeného výkonného výboru.

Tato organizace vstoupí v platnost1. ledna 2008.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků