Nová Octavia kombi vyfocena v ulicích Prahy

Redakci magazínu 4men stačila jedna projížďka Prahou, aby vystopovala novou Octavii kombi. Přestože se maskéři snažili, co jim ruce a make-up stačil, odhalit za úsměvným převlekem ve stylu Mercedes-Benzu třídy C nové kombi z Mladé Boleslavi nebylo složité.

Přesto není maskování neúčinné. Přelepené zadní světlomety neukazují svůj skutečný tvar, C design v nich naleznete těžko. I zadní nárazník jistě neodpovídá konečné podobě. Škoda, že se nepodařilo Octavii Combi zachytit z boku, takto vidíme pouze zadní a přední část. Zavazadlový prostor nového kombi by měl být okolo 580 litrů, což je bezkonkurenčně nejvíce ve třídě.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Octavia kombi v Praze

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Octavia kombi dle Autobildu

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 30 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků