Nová Octavia kombi vyfocena v ulicích Prahy

Redakci magazínu 4men stačila jedna projížďka Prahou, aby vystopovala novou Octavii kombi. Přestože se maskéři snažili, co jim ruce a make-up stačil, odhalit za úsměvným převlekem ve stylu Mercedes-Benzu třídy C nové kombi z Mladé Boleslavi nebylo složité.

Přesto není maskování neúčinné. Přelepené zadní světlomety neukazují svůj skutečný tvar, C design v nich naleznete těžko. I zadní nárazník jistě neodpovídá konečné podobě. Škoda, že se nepodařilo Octavii Combi zachytit z boku, takto vidíme pouze zadní a přední část. Zavazadlový prostor nového kombi by měl být okolo 580 litrů, což je bezkonkurenčně nejvíce ve třídě.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Octavia kombi v Praze

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Octavia kombi dle Autobildu

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků