Nová Octavia bude až v roce 2004

Ačkoliv původní informace hovořily o tom, že nová Octavia (ne jen facelift, ale zcela nový model) bude již v polovině příštího roku, skutečnost je bohužel jiná. Nový model Octavie nás poctí svojí existencí až v roce 2004, tedy o rok později. Stávající model (možná s drobnými úpravami) se tedy bude prodávat ještě necelé dva roky; snad proto, že má stále takové prodejní úspěchy.

Nová Octavia by měla mít větší rozvor (přes 2600 mm) - bude pravděpodobně postavena na podvozku Golfu páté generace, přičemž vzhled by neměl být nijak diametrálně odlišný. V časopise Svět motorů se již dokonce objevila pravděpodobná podoba nového vozu zpracována jeho redaktory.

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků