Nová Octavia bude až v roce 2004

Ačkoliv původní informace hovořily o tom, že nová Octavia (ne jen facelift, ale zcela nový model) bude již v polovině příštího roku, skutečnost je bohužel jiná. Nový model Octavie nás poctí svojí existencí až v roce 2004, tedy o rok později. Stávající model (možná s drobnými úpravami) se tedy bude prodávat ještě necelé dva roky; snad proto, že má stále takové prodejní úspěchy.

Nová Octavia by měla mít větší rozvor (přes 2600 mm) - bude pravděpodobně postavena na podvozku Golfu páté generace, přičemž vzhled by neměl být nijak diametrálně odlišný. V časopise Svět motorů se již dokonce objevila pravděpodobná podoba nového vozu zpracována jeho redaktory.

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 20 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 10 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků