Nová kvalita pro prodej ojetých vozů

Do nového roku 2001 vstupuje dovozce automobilů Volkswagen, Audi a Seat se zásadní novinkou. Program „auto-plus“ byl připraven speciálně pro prodej ojetých vozů. Při koupi vozu z programu...
Nová kvalita pro prodej ojetých vozů
Do nového roku 2001 vstupuje dovozce automobilů Volkswagen, Audi a Seat se zásadní novinkou. Program „auto-plus“ byl připraven speciálně pro prodej ojetých vozů. Při koupi vozu z programu "auto-plus" má zákazník jistotu, že získává po všech stránkách kvalitní a důkladně prověřený vůz jasného původu, jehož technický stav zkontrolovali a popřípadě opravili specialisté značkového servisu za pomoci nejvyspělejších servisních technologií.

Program „auto-plus“ však přináší zákazníkům také řadu dalších výhod a jistot. Jde především o garanci možnosti výměny zakoupeného vozu, garanci zpětného odkupu zakoupeného vozu, možnost financování ojetého vozu prostřednictvím renomované leasingové společnosti, možnost získání výhodného havarijního pojištění a doživotní záruku mobility.

„Garance možnosti výměny zakoupeného vozu“ zákazníkovi zaručuje, že může svůj vůz do čtrnácti dnů vyměnit za jiný vůz stejné nebo vyšší ceny z aktuální nabídky prodejce. Zákazník uhradí pouze nezbytné policejní poplatky a 10 Kč za každý kilometr ujetý s vyměňovaným vozem.

„Garance zpětného odkupu zakoupeného vozu“ zákazníkovi zaručuje, že prodejce kdykoli odkoupí jeho vozidlo zpět za cenu odpovídající stáří, počtu najetých kilometrů a stavu vozu.

„Možnost financování ojetého vozu prostřednictvím renomované leasingové společnosti“ patří k další výhodě nákupu ojetého vozu prostřednictvím programu „auto-plus“.

„Možnost získání výhodného havarijního pojištění“ znamená, že s vozem ze systému "auto-plus" získává zákazník zároveň i nárok na slevu z havarijního pojištění.

„Doživotní záruka mobility“ se vztahuje na všechny vozy značek Volkswagen, Audi a Seat uvedené do provozu po 1.1. 2000 za předpokladu, že po celou dobu dosavadního provozu postupovali jejich majitelé přesně podle instrukcí výrobce. Tato garance řidiči zaručuje, že v případě jakýchkoli problémů o něj bude vždy rychle a efektivně postaráno.

Do systému "auto-plus" budou zařazovány ojeté vozy značek koncernu Volkswagen, ale i jiných výrobců. Podmínkou však je, že musí jít o vozy dovezené do ČR oficiálním dovozcem. Může přitom jít nejenom o vozy běžných motoristů, ale třeba i předváděcí automobily prodejců nebo služební vozy importérské společnosti.

Na první pohled je zřejmé, že program prodeje ojetých vozů "auto-plus" bude pro zákazníky velmi lákavou alternativou - na rozdíl od dosud obvyklého komisního prodeje ojetých vozů, kdy zákazník dostává za své peníze pouze vybraný automobil, při koupi vozu v systému „auto-plus“ získává ke svému automobilu navíc pět zásadních výhod, především mnohem vyšší garanci všeobecné kvality.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků