Nová kvalita pro prodej ojetých vozů

Do nového roku 2001 vstupuje dovozce automobilů Volkswagen, Audi a Seat se zásadní novinkou. Program „auto-plus“ byl připraven speciálně pro prodej ojetých vozů. Při koupi vozu z programu...
Nová kvalita pro prodej ojetých vozů
Do nového roku 2001 vstupuje dovozce automobilů Volkswagen, Audi a Seat se zásadní novinkou. Program „auto-plus“ byl připraven speciálně pro prodej ojetých vozů. Při koupi vozu z programu "auto-plus" má zákazník jistotu, že získává po všech stránkách kvalitní a důkladně prověřený vůz jasného původu, jehož technický stav zkontrolovali a popřípadě opravili specialisté značkového servisu za pomoci nejvyspělejších servisních technologií.

Program „auto-plus“ však přináší zákazníkům také řadu dalších výhod a jistot. Jde především o garanci možnosti výměny zakoupeného vozu, garanci zpětného odkupu zakoupeného vozu, možnost financování ojetého vozu prostřednictvím renomované leasingové společnosti, možnost získání výhodného havarijního pojištění a doživotní záruku mobility.

„Garance možnosti výměny zakoupeného vozu“ zákazníkovi zaručuje, že může svůj vůz do čtrnácti dnů vyměnit za jiný vůz stejné nebo vyšší ceny z aktuální nabídky prodejce. Zákazník uhradí pouze nezbytné policejní poplatky a 10 Kč za každý kilometr ujetý s vyměňovaným vozem.

„Garance zpětného odkupu zakoupeného vozu“ zákazníkovi zaručuje, že prodejce kdykoli odkoupí jeho vozidlo zpět za cenu odpovídající stáří, počtu najetých kilometrů a stavu vozu.

„Možnost financování ojetého vozu prostřednictvím renomované leasingové společnosti“ patří k další výhodě nákupu ojetého vozu prostřednictvím programu „auto-plus“.

„Možnost získání výhodného havarijního pojištění“ znamená, že s vozem ze systému "auto-plus" získává zákazník zároveň i nárok na slevu z havarijního pojištění.

„Doživotní záruka mobility“ se vztahuje na všechny vozy značek Volkswagen, Audi a Seat uvedené do provozu po 1.1. 2000 za předpokladu, že po celou dobu dosavadního provozu postupovali jejich majitelé přesně podle instrukcí výrobce. Tato garance řidiči zaručuje, že v případě jakýchkoli problémů o něj bude vždy rychle a efektivně postaráno.

Do systému "auto-plus" budou zařazovány ojeté vozy značek koncernu Volkswagen, ale i jiných výrobců. Podmínkou však je, že musí jít o vozy dovezené do ČR oficiálním dovozcem. Může přitom jít nejenom o vozy běžných motoristů, ale třeba i předváděcí automobily prodejců nebo služební vozy importérské společnosti.

Na první pohled je zřejmé, že program prodeje ojetých vozů "auto-plus" bude pro zákazníky velmi lákavou alternativou - na rozdíl od dosud obvyklého komisního prodeje ojetých vozů, kdy zákazník dostává za své peníze pouze vybraný automobil, při koupi vozu v systému „auto-plus“ získává ke svému automobilu navíc pět zásadních výhod, především mnohem vyšší garanci všeobecné kvality.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

bazar

Audi A3 2
Rok výroby: 2010
Stav: 197 569 km
Cena: 180 000 Kč
Audi Allroad 3
Rok výroby: 2012
Stav: 97 928 km
Cena: 760 000 Kč
Audi TT 2
Rok výroby: 2009
Stav: 44 816 km
Cena: 350 000 Kč
Audi S4 3
Rok výroby: 2011
Stav: 42 108 km
Cena: 680 000 Kč
Audi A5 3
Rok výroby: 2007
Stav: 167 158 km
Cena: 300 000 Kč
Audi A3 1,6
Rok výroby: 2006
Stav: 130 774 km
Cena: 134 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 33 příspěvků
Test ojetiny BMW Z4 (E85): Divoký design, ale také poctivá mechanika

Ojetina: BMW Z4

Příchod BMW Z4 způsobil po uhlazeném Z3 docela šok. Pod rozbouřenou karoserií se ale skrývá osvědčená technika. Na co si dát pozor?

12.  8.  2017 | David Rusol | 7 příspěvků
Test Alfy Romeo Stelvio: Italové naučili SUV jezdit! A kde je problém?

Alfa Romeo Stelvio

První sportovně-užitkový vůz od Alfy Romeo má poctivý základ, díky kterému nabízí skvělé jízdní vlastnosti. Jak si ale stojí v dalších disciplínách?

8.  8.  2017 | Milan Lažanský | 13 příspěvků