Nová kvalita pro prodej ojetých vozů

Do nového roku 2001 vstupuje dovozce automobilů Volkswagen, Audi a Seat se zásadní novinkou. Program „auto-plus“ byl připraven speciálně pro prodej ojetých vozů. Při koupi vozu z programu...
Nová kvalita pro prodej ojetých vozů
Do nového roku 2001 vstupuje dovozce automobilů Volkswagen, Audi a Seat se zásadní novinkou. Program „auto-plus“ byl připraven speciálně pro prodej ojetých vozů. Při koupi vozu z programu "auto-plus" má zákazník jistotu, že získává po všech stránkách kvalitní a důkladně prověřený vůz jasného původu, jehož technický stav zkontrolovali a popřípadě opravili specialisté značkového servisu za pomoci nejvyspělejších servisních technologií.

Program „auto-plus“ však přináší zákazníkům také řadu dalších výhod a jistot. Jde především o garanci možnosti výměny zakoupeného vozu, garanci zpětného odkupu zakoupeného vozu, možnost financování ojetého vozu prostřednictvím renomované leasingové společnosti, možnost získání výhodného havarijního pojištění a doživotní záruku mobility.

„Garance možnosti výměny zakoupeného vozu“ zákazníkovi zaručuje, že může svůj vůz do čtrnácti dnů vyměnit za jiný vůz stejné nebo vyšší ceny z aktuální nabídky prodejce. Zákazník uhradí pouze nezbytné policejní poplatky a 10 Kč za každý kilometr ujetý s vyměňovaným vozem.

„Garance zpětného odkupu zakoupeného vozu“ zákazníkovi zaručuje, že prodejce kdykoli odkoupí jeho vozidlo zpět za cenu odpovídající stáří, počtu najetých kilometrů a stavu vozu.

„Možnost financování ojetého vozu prostřednictvím renomované leasingové společnosti“ patří k další výhodě nákupu ojetého vozu prostřednictvím programu „auto-plus“.

„Možnost získání výhodného havarijního pojištění“ znamená, že s vozem ze systému "auto-plus" získává zákazník zároveň i nárok na slevu z havarijního pojištění.

„Doživotní záruka mobility“ se vztahuje na všechny vozy značek Volkswagen, Audi a Seat uvedené do provozu po 1.1. 2000 za předpokladu, že po celou dobu dosavadního provozu postupovali jejich majitelé přesně podle instrukcí výrobce. Tato garance řidiči zaručuje, že v případě jakýchkoli problémů o něj bude vždy rychle a efektivně postaráno.

Do systému "auto-plus" budou zařazovány ojeté vozy značek koncernu Volkswagen, ale i jiných výrobců. Podmínkou však je, že musí jít o vozy dovezené do ČR oficiálním dovozcem. Může přitom jít nejenom o vozy běžných motoristů, ale třeba i předváděcí automobily prodejců nebo služební vozy importérské společnosti.

Na první pohled je zřejmé, že program prodeje ojetých vozů "auto-plus" bude pro zákazníky velmi lákavou alternativou - na rozdíl od dosud obvyklého komisního prodeje ojetých vozů, kdy zákazník dostává za své peníze pouze vybraný automobil, při koupi vozu v systému „auto-plus“ získává ke svému automobilu navíc pět zásadních výhod, především mnohem vyšší garanci všeobecné kvality.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků