Nová kvalita pro prodej ojetých vozů

Do nového roku 2001 vstupuje dovozce automobilů Volkswagen, Audi a Seat se zásadní novinkou. Program „auto-plus“ byl připraven speciálně pro prodej ojetých vozů. Při koupi vozu z programu...
Nová kvalita pro prodej ojetých vozů
Do nového roku 2001 vstupuje dovozce automobilů Volkswagen, Audi a Seat se zásadní novinkou. Program „auto-plus“ byl připraven speciálně pro prodej ojetých vozů. Při koupi vozu z programu "auto-plus" má zákazník jistotu, že získává po všech stránkách kvalitní a důkladně prověřený vůz jasného původu, jehož technický stav zkontrolovali a popřípadě opravili specialisté značkového servisu za pomoci nejvyspělejších servisních technologií.

Program „auto-plus“ však přináší zákazníkům také řadu dalších výhod a jistot. Jde především o garanci možnosti výměny zakoupeného vozu, garanci zpětného odkupu zakoupeného vozu, možnost financování ojetého vozu prostřednictvím renomované leasingové společnosti, možnost získání výhodného havarijního pojištění a doživotní záruku mobility.

„Garance možnosti výměny zakoupeného vozu“ zákazníkovi zaručuje, že může svůj vůz do čtrnácti dnů vyměnit za jiný vůz stejné nebo vyšší ceny z aktuální nabídky prodejce. Zákazník uhradí pouze nezbytné policejní poplatky a 10 Kč za každý kilometr ujetý s vyměňovaným vozem.

„Garance zpětného odkupu zakoupeného vozu“ zákazníkovi zaručuje, že prodejce kdykoli odkoupí jeho vozidlo zpět za cenu odpovídající stáří, počtu najetých kilometrů a stavu vozu.

„Možnost financování ojetého vozu prostřednictvím renomované leasingové společnosti“ patří k další výhodě nákupu ojetého vozu prostřednictvím programu „auto-plus“.

„Možnost získání výhodného havarijního pojištění“ znamená, že s vozem ze systému "auto-plus" získává zákazník zároveň i nárok na slevu z havarijního pojištění.

„Doživotní záruka mobility“ se vztahuje na všechny vozy značek Volkswagen, Audi a Seat uvedené do provozu po 1.1. 2000 za předpokladu, že po celou dobu dosavadního provozu postupovali jejich majitelé přesně podle instrukcí výrobce. Tato garance řidiči zaručuje, že v případě jakýchkoli problémů o něj bude vždy rychle a efektivně postaráno.

Do systému "auto-plus" budou zařazovány ojeté vozy značek koncernu Volkswagen, ale i jiných výrobců. Podmínkou však je, že musí jít o vozy dovezené do ČR oficiálním dovozcem. Může přitom jít nejenom o vozy běžných motoristů, ale třeba i předváděcí automobily prodejců nebo služební vozy importérské společnosti.

Na první pohled je zřejmé, že program prodeje ojetých vozů "auto-plus" bude pro zákazníky velmi lákavou alternativou - na rozdíl od dosud obvyklého komisního prodeje ojetých vozů, kdy zákazník dostává za své peníze pouze vybraný automobil, při koupi vozu v systému „auto-plus“ získává ke svému automobilu navíc pět zásadních výhod, především mnohem vyšší garanci všeobecné kvality.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

dnes | Radek Pecák
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků