Nová kvalita pro prodej ojetých vozů

Do nového roku 2001 vstupuje dovozce automobilů Volkswagen, Audi a Seat se zásadní novinkou. Program „auto-plus“ byl připraven speciálně pro prodej ojetých vozů. Při koupi vozu z programu...
Nová kvalita pro prodej ojetých vozů
Do nového roku 2001 vstupuje dovozce automobilů Volkswagen, Audi a Seat se zásadní novinkou. Program „auto-plus“ byl připraven speciálně pro prodej ojetých vozů. Při koupi vozu z programu "auto-plus" má zákazník jistotu, že získává po všech stránkách kvalitní a důkladně prověřený vůz jasného původu, jehož technický stav zkontrolovali a popřípadě opravili specialisté značkového servisu za pomoci nejvyspělejších servisních technologií.

Program „auto-plus“ však přináší zákazníkům také řadu dalších výhod a jistot. Jde především o garanci možnosti výměny zakoupeného vozu, garanci zpětného odkupu zakoupeného vozu, možnost financování ojetého vozu prostřednictvím renomované leasingové společnosti, možnost získání výhodného havarijního pojištění a doživotní záruku mobility.

„Garance možnosti výměny zakoupeného vozu“ zákazníkovi zaručuje, že může svůj vůz do čtrnácti dnů vyměnit za jiný vůz stejné nebo vyšší ceny z aktuální nabídky prodejce. Zákazník uhradí pouze nezbytné policejní poplatky a 10 Kč za každý kilometr ujetý s vyměňovaným vozem.

„Garance zpětného odkupu zakoupeného vozu“ zákazníkovi zaručuje, že prodejce kdykoli odkoupí jeho vozidlo zpět za cenu odpovídající stáří, počtu najetých kilometrů a stavu vozu.

„Možnost financování ojetého vozu prostřednictvím renomované leasingové společnosti“ patří k další výhodě nákupu ojetého vozu prostřednictvím programu „auto-plus“.

„Možnost získání výhodného havarijního pojištění“ znamená, že s vozem ze systému "auto-plus" získává zákazník zároveň i nárok na slevu z havarijního pojištění.

„Doživotní záruka mobility“ se vztahuje na všechny vozy značek Volkswagen, Audi a Seat uvedené do provozu po 1.1. 2000 za předpokladu, že po celou dobu dosavadního provozu postupovali jejich majitelé přesně podle instrukcí výrobce. Tato garance řidiči zaručuje, že v případě jakýchkoli problémů o něj bude vždy rychle a efektivně postaráno.

Do systému "auto-plus" budou zařazovány ojeté vozy značek koncernu Volkswagen, ale i jiných výrobců. Podmínkou však je, že musí jít o vozy dovezené do ČR oficiálním dovozcem. Může přitom jít nejenom o vozy běžných motoristů, ale třeba i předváděcí automobily prodejců nebo služební vozy importérské společnosti.

Na první pohled je zřejmé, že program prodeje ojetých vozů "auto-plus" bude pro zákazníky velmi lákavou alternativou - na rozdíl od dosud obvyklého komisního prodeje ojetých vozů, kdy zákazník dostává za své peníze pouze vybraný automobil, při koupi vozu v systému „auto-plus“ získává ke svému automobilu navíc pět zásadních výhod, především mnohem vyšší garanci všeobecné kvality.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků