Nová Honda NSX bude mít zpoždění

Japonská automobilka Honda představí svůj supersport NSX na říjnovém autosalonu v Tokiu. Pokud si ovšem myslíte, že se vůz poté vydá k prodejcům, budete trochu zklamaní.

Prozatím půjde jen o představení předprodukční verze. Ta ostrá si odbude premiéru o něco později. Jenže kdy? Autosalon v Tokiu se pořádá co dva roky, že by Honda s novinkou přišla až v roce 2009, nebo dokonce až o dva roky později, tedy v roce 2011?

Těžko říci, jak to opravdu bude, ale již dnes je jasné, že dříve, než za dva až tři roky se NSX na silnici neobjeví. Deset válců a pět set koní přenášených na všechna čtyři kola tedy jen tak neuvidíme.

Tip: Podívejte se na poslední špionážní foto nového NSX.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků