Nová Honda NSX bude mít zpoždění

Japonská automobilka Honda představí svůj supersport NSX na říjnovém autosalonu v Tokiu. Pokud si ovšem myslíte, že se vůz poté vydá k prodejcům, budete trochu zklamaní.

Prozatím půjde jen o představení předprodukční verze. Ta ostrá si odbude premiéru o něco později. Jenže kdy? Autosalon v Tokiu se pořádá co dva roky, že by Honda s novinkou přišla až v roce 2009, nebo dokonce až o dva roky později, tedy v roce 2011?

Těžko říci, jak to opravdu bude, ale již dnes je jasné, že dříve, než za dva až tři roky se NSX na silnici neobjeví. Deset válců a pět set koní přenášených na všechna čtyři kola tedy jen tak neuvidíme.

Tip: Podívejte se na poslední špionážní foto nového NSX.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků