Nová Honda NSX bude mít zpoždění

Japonská automobilka Honda představí svůj supersport NSX na říjnovém autosalonu v Tokiu. Pokud si ovšem myslíte, že se vůz poté vydá k prodejcům, budete trochu zklamaní.

Prozatím půjde jen o představení předprodukční verze. Ta ostrá si odbude premiéru o něco později. Jenže kdy? Autosalon v Tokiu se pořádá co dva roky, že by Honda s novinkou přišla až v roce 2009, nebo dokonce až o dva roky později, tedy v roce 2011?

Těžko říci, jak to opravdu bude, ale již dnes je jasné, že dříve, než za dva až tři roky se NSX na silnici neobjeví. Deset válců a pět set koní přenášených na všechna čtyři kola tedy jen tak neuvidíme.

Tip: Podívejte se na poslední špionážní foto nového NSX.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 17 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků