Nová Honda Jazz je zde (další nové info a foto)

Nová Honda Jazz byla oficiálně představena na autosalonu v Tokiu, a tak svět „obletěly“ další nové fotografie omlazené podoby tohoto vozítka a pár nových informací.

Nová generace Jazzu pořádně povyroste. Do délky o 50 mm na 3 900 mm a na šířku o 20 mm na 1 695 mm. Rozvor se protáhne o solidních 50 mm, což má zajistit dostatek prostoru pro posádku.

Jestliže design předchůdce charakterizovaly spíše hranaté a jednoduché tvary, nástupce má design o něco oblejší a sportovnější, a to i navzdory tomu, že je o něco větší. V plné výbavě bude Honda Jazz disponovat satelitní navigací, panoramatickou střechou, LCD panelem a různými jinými specialitkami dle poslední módy.

Jazz by měl mít v nabídce dva benzínové motory o objemu 1,3 l VTEC 74 kW (100 k) a 1,5 l VTEC 88 kW (120 k). Je ovšem možné, že později bude k dispozici i hybridní model.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nová Honda Jazz: první fotografie

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků