Nová Honda CR-V se ukazuje na prvních fotkách. Zvenčí chce být drsná, uvnitř vytříbená

Premiéra nové generace tradičního SUV se blíží a zdá se, že Honda přestává po únicích informací dělat tajnosti. Alespoň co se týče vzhledu.

Nejprve jsme se mohli seznámit s patentovými dokumenty, později s fotografiemi verze pro čínský trh, které zveřejnilo tamní ministerstvo průmyslu a informačních technologií… A nyní tu máme první oficiální obrázky od samotné automobilky, které zveřejnila na svém Twitteru i na stránce pro odběr informací. Jak je vidět, nová Honda CR-V na přídi ctí styl s užšími světlomety, nastavený novou generací Civicu. Vzadu se pak můžeme těšit na světla ve tvaru písmene L, protažená až do zadních sloupků.

Stránka k novému modelu také uvádí, že novinka má být zvenčí drsná, uvnitř vytříbená, ještě praktičtější a se sportovnějšími jízdními vlastnostmi. K dispozici má být „i s elektrifikujícím hybridním pohonem,“ jde ale o web americké Hondy. Na tamním trhu a například v Asii lze proto čekat i výhradně spalovací motor bez elektrické asistence, naopak v Evropě je jisté, že bude prodávána výhradně jako hybrid s ústrojím e:HEV. Premiéra by měla proběhnout letos v létě.

Honda

Japonská Honda vedle automobilů a motocyklů vyrábí také samostatné motory, elektrogenerátory nebo zahradní techniku. Společnost založil v roce 1948 Soichiro Honda. Od roku 1950 to je největší světový výrobce motocyklů.

Honda Civic • Honda Jazz • Honda CR-V • Honda HR-V • Honda NSX • Honda E

Diskuze (1) Další článek: Mansory stvořilo další šílenost. Stovku pokoří za 2,4 sekundy a zadní spoiler je velký jako kancelářský stůl

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , Auta SUV na Heureka.cz