Nová Honda Accord v prodeji

Na českém trhu se začala prodávat nová Honda Accord ve verzi sedan a kombi (Tourer). Nabízí se se dvěma benzínovými motory 2,0 a 2,4, chybí běžná jedna osmička a diesel, což je určitě škoda. Konkurenční Mazda6 má nabídku motorů o něco širší - základní motor má objem 1,8 a nechybí ani oblíbený turbodiesel.

Základní cena sedanu Basic s motorem 2,0 l byla stanovena na docela vysokých 679 tisíc, přičemž v základní výbavě není tempomat a klimatizace. Konkurenční Mazda6 zde má výhodu, základní verze s motorem 1,8 l se nabízí za 619 tisíc jak s tempomatem, tak klimou (byť manuální). Verze Tourer je nabízena pouze ve vyšší výbavě Comfort, takže základní cena za dvoulitr je docela vysokých 789 tisíc korun.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Nový Accord představíme podrobněji v některém z dalších vydání.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků