Nová Honda Accord v prodeji

Na českém trhu se začala prodávat nová Honda Accord ve verzi sedan a kombi (Tourer). Nabízí se se dvěma benzínovými motory 2,0 a 2,4, chybí běžná jedna osmička a diesel, což je určitě škoda. Konkurenční Mazda6 má nabídku motorů o něco širší - základní motor má objem 1,8 a nechybí ani oblíbený turbodiesel.

Základní cena sedanu Basic s motorem 2,0 l byla stanovena na docela vysokých 679 tisíc, přičemž v základní výbavě není tempomat a klimatizace. Konkurenční Mazda6 zde má výhodu, základní verze s motorem 1,8 l se nabízí za 619 tisíc jak s tempomatem, tak klimou (byť manuální). Verze Tourer je nabízena pouze ve vyšší výbavě Comfort, takže základní cena za dvoulitr je docela vysokých 789 tisíc korun.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Nový Accord představíme podrobněji v některém z dalších vydání.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 28 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků