Nová generace Škody Superb zřejmě i jako kombi a čtyřkolka

Dle nejnovějších informací by se nová generace Škody Superb měla objevit i ve verzi kombi a také s náhonem na všechna kola. Škoda sice ještě tuto variantu definitivně neschválila, ale všechny prozatímní finanční a odbytové analýzy ukazují, že o takový vůz by byl nejen u nás, ale i v ostatních zemích zájem. Superb by tak nabídl nejžádanější varianty na trhu a zcela jistě by to prospělo jeho prodejům. Zároveň, pokud by se Superb combi 4x4 skutečně vyráběl, došlo by ke snížení výroby Octavie Combi 4x4 a toto manko by nahradila právě verze střední třídy.

Definitivní rozhodnutí, zda bude Superb i ve verzi kombi a s náhonem 4x4 padne v nejbližší době, protože do představení modelu již nezbývá mnoho času a vývoj nelze zajistit během krátké chvíle. Za necelé dva roky by tak mohla Škoda rozšířit své výrobní portfolio o další dvě varianty, čímž by dosáhla plánovaného počtu modelů.
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků