Nová generace Škody Superb zřejmě i jako kombi a čtyřkolka

Dle nejnovějších informací by se nová generace Škody Superb měla objevit i ve verzi kombi a také s náhonem na všechna kola. Škoda sice ještě tuto variantu definitivně neschválila, ale všechny prozatímní finanční a odbytové analýzy ukazují, že o takový vůz by byl nejen u nás, ale i v ostatních zemích zájem. Superb by tak nabídl nejžádanější varianty na trhu a zcela jistě by to prospělo jeho prodejům. Zároveň, pokud by se Superb combi 4x4 skutečně vyráběl, došlo by ke snížení výroby Octavie Combi 4x4 a toto manko by nahradila právě verze střední třídy.

Definitivní rozhodnutí, zda bude Superb i ve verzi kombi a s náhonem 4x4 padne v nejbližší době, protože do představení modelu již nezbývá mnoho času a vývoj nelze zajistit během krátké chvíle. Za necelé dva roky by tak mohla Škoda rozšířit své výrobní portfolio o další dvě varianty, čímž by dosáhla plánovaného počtu modelů.
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků