Nová generace Škody Superb zřejmě i jako kombi a čtyřkolka

Dle nejnovějších informací by se nová generace Škody Superb měla objevit i ve verzi kombi a také s náhonem na všechna kola. Škoda sice ještě tuto variantu definitivně neschválila, ale všechny prozatímní finanční a odbytové analýzy ukazují, že o takový vůz by byl nejen u nás, ale i v ostatních zemích zájem. Superb by tak nabídl nejžádanější varianty na trhu a zcela jistě by to prospělo jeho prodejům. Zároveň, pokud by se Superb combi 4x4 skutečně vyráběl, došlo by ke snížení výroby Octavie Combi 4x4 a toto manko by nahradila právě verze střední třídy.

Definitivní rozhodnutí, zda bude Superb i ve verzi kombi a s náhonem 4x4 padne v nejbližší době, protože do představení modelu již nezbývá mnoho času a vývoj nelze zajistit během krátké chvíle. Za necelé dva roky by tak mohla Škoda rozšířit své výrobní portfolio o další dvě varianty, čímž by dosáhla plánovaného počtu modelů.
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

včera | Radek Pecák | 59 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků