Nová generace Škody Superb zřejmě i jako kombi a čtyřkolka

Dle nejnovějších informací by se nová generace Škody Superb měla objevit i ve verzi kombi a také s náhonem na všechna kola. Škoda sice ještě tuto variantu definitivně neschválila, ale všechny prozatímní finanční a odbytové analýzy ukazují, že o takový vůz by byl nejen u nás, ale i v ostatních zemích zájem. Superb by tak nabídl nejžádanější varianty na trhu a zcela jistě by to prospělo jeho prodejům. Zároveň, pokud by se Superb combi 4x4 skutečně vyráběl, došlo by ke snížení výroby Octavie Combi 4x4 a toto manko by nahradila právě verze střední třídy.

Definitivní rozhodnutí, zda bude Superb i ve verzi kombi a s náhonem 4x4 padne v nejbližší době, protože do představení modelu již nezbývá mnoho času a vývoj nelze zajistit během krátké chvíle. Za necelé dva roky by tak mohla Škoda rozšířit své výrobní portfolio o další dvě varianty, čímž by dosáhla plánovaného počtu modelů.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků