Nová generace Audi A3 přijede z Maďarska

Německá automobilka Audi hodlá rozšířit výrobu v maďarské továrně v Gyoru. Po potřebných investicích do změny výrobních linek doplní současnou výrobu Audi TT nová generace modelu A3.

Ta by se na trhu měla objevit v druhé polovině příštího roku a do té doby se mají kapacity maďarského závodu více než zdvojnásobit. Audi chce navíc pokračovat v modernizaci tohoto závodu i po zavedení nové výroby a hodlá zde navyšovat výrobní kapacity.

Modernizovaný závod by tak měl výraznou měrou pomoci dosáhnout plánu, který počítá s výrobou 1,5 mil. nových vozů v roce 2015.

Opět se tak přiblížila doba, kdy se majitelé Audi budou přít jen o to, zda jejich německý vůz pochází ze Slovenska nebo Maďarska...

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků