Nová generace Audi A3 přijede z Maďarska

Německá automobilka Audi hodlá rozšířit výrobu v maďarské továrně v Gyoru. Po potřebných investicích do změny výrobních linek doplní současnou výrobu Audi TT nová generace modelu A3.

Ta by se na trhu měla objevit v druhé polovině příštího roku a do té doby se mají kapacity maďarského závodu více než zdvojnásobit. Audi chce navíc pokračovat v modernizaci tohoto závodu i po zavedení nové výroby a hodlá zde navyšovat výrobní kapacity.

Modernizovaný závod by tak měl výraznou měrou pomoci dosáhnout plánu, který počítá s výrobou 1,5 mil. nových vozů v roce 2015.

Opět se tak přiblížila doba, kdy se majitelé Audi budou přít jen o to, zda jejich německý vůz pochází ze Slovenska nebo Maďarska...

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků