Nová generace Audi A3 přijede z Maďarska

Německá automobilka Audi hodlá rozšířit výrobu v maďarské továrně v Gyoru. Po potřebných investicích do změny výrobních linek doplní současnou výrobu Audi TT nová generace modelu A3.

Ta by se na trhu měla objevit v druhé polovině příštího roku a do té doby se mají kapacity maďarského závodu více než zdvojnásobit. Audi chce navíc pokračovat v modernizaci tohoto závodu i po zavedení nové výroby a hodlá zde navyšovat výrobní kapacity.

Modernizovaný závod by tak měl výraznou měrou pomoci dosáhnout plánu, který počítá s výrobou 1,5 mil. nových vozů v roce 2015.

Opět se tak přiblížila doba, kdy se majitelé Audi budou přít jen o to, zda jejich německý vůz pochází ze Slovenska nebo Maďarska...

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 15 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků