Nová generace Audi A3 přijede z Maďarska

Německá automobilka Audi hodlá rozšířit výrobu v maďarské továrně v Gyoru. Po potřebných investicích do změny výrobních linek doplní současnou výrobu Audi TT nová generace modelu A3.

Ta by se na trhu měla objevit v druhé polovině příštího roku a do té doby se mají kapacity maďarského závodu více než zdvojnásobit. Audi chce navíc pokračovat v modernizaci tohoto závodu i po zavedení nové výroby a hodlá zde navyšovat výrobní kapacity.

Modernizovaný závod by tak měl výraznou měrou pomoci dosáhnout plánu, který počítá s výrobou 1,5 mil. nových vozů v roce 2015.

Opět se tak přiblížila doba, kdy se majitelé Audi budou přít jen o to, zda jejich německý vůz pochází ze Slovenska nebo Maďarska...

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků