Nová Forza Motorsport ukazuje božsky detailní grafiku. Xbox vám vyždímá na max

Všechno je zatím v prvotní fázi vývoje, už nyní ale vypadají první záběry dosti přesvědčivě.

Pořádnou upoutávku na nové Gran Turismo běžící na Play Stationu 5 nám studio Polyphony Digital ukázalo už minulý měsíc. Teď se snaží předvést i rival ve formě studia Turn 10, které nám ukazuje první upoutávku na novou Forzu Motorsport, určenou výhradně pro nový Xbox Series X a později i PC.

Playstation 5 je konečně venku. Gran Turismo 7 z něj vymáčkne maximum

Playstation 5 je konečně venku. Gran Turismo 7 z něj vymáčkne maximum

Na rozdíl od zmíněného GT se však zatím mnoho informací o Forze nedozvídáme. Nový díl známé série je teprve v prvotní fázi vývoje, takže se musíme spokojit alespoň s hrstkou nádherných in-game záběrů na závodní Apolla IE drtící slavnou vývrtku na americkém okruhu Laguna Seca nebo detailní zpracování vnitřností vozů a kouknutím do zázemí týmu.

Nová Forza se bude samozřejmě snažit vymáčknout výkon nového Xboxu Series X naplno a podle vývojářů půjde o takzvanou reimaginaci, která se inspiruje v předchozích dílech za 15letou historii této série a vezme si z nich to nejlepší. Na novinky ale dojde také, pochopitelně zabalené ve 4K 60 FPS kvalitě.

Bestie ožila! Cosworth se chlubí zvukem motoru V12 pro supersport za 60 milionů

Bestie ožila! Cosworth se chlubí zvukem motoru V12 pro supersport za 60 milionů

Název novinky bude jednoduše Forza Motorsport. I na datum vydání je však zatím příliš brzo. A současní majitelé Xboxu One? Ti mají smůlu, novinka totiž vyjde pouze na zmíněný Xbox Series X a PC.

Za volantem Volkswagenu ID.3 (150 kW): Zásadní? To ano! Ale vážně i revoluční?

Volkswagenu ID.3 (150 kW)

Pro značku Volkswagen má být zásadním modelem jako kdysi Brouk a Golf. Elektromobil ID.3 nabral zpoždění, teď se ale konečně hlásí o slovo.

4.  8.  2020 | Stanislav Kolman | 78 příspěvků
Minitest elektromobilu Mini Cooper SE: Kulový blesk září jasně, ale jen krátce

Mini Cooper SE

Je lépe vyvážený než benzinový originál, a navíc má dost elektrických koní na to, abychom mu mohli bez ironie říkat ostrý hatchback. S malou kapacitou akumulátorů je to ale omezená, a kvůli ceně ne právě levná forma zábavy.

2.  8.  2020 | Miro Mihálik | 27 příspěvků
Minitest Honda Civic Type-R GT 2020: Limp Bizkit, komiksy a tanec na hraně

Honda Civic Type-R GT 2020

Honda vylepšila svůj nejostřejší model a vypustila ho mezi lidi ve třech verzích. Vyzkoušeli jsme tu prostřední, která má přinést vyvážený mix mezi sportovním a kultivovaným vozem.

30.  7.  2020 | Vladimír Kadera | 69 příspěvků