Nová Forza Motorsport ukazuje božsky detailní grafiku. Xbox vám vyždímá na max

Všechno je zatím v prvotní fázi vývoje, už nyní ale vypadají první záběry dosti přesvědčivě.

Pořádnou upoutávku na nové Gran Turismo běžící na Play Stationu 5 nám studio Polyphony Digital ukázalo už minulý měsíc. Teď se snaží předvést i rival ve formě studia Turn 10, které nám ukazuje první upoutávku na novou Forzu Motorsport, určenou výhradně pro nový Xbox Series X a později i PC.

Playstation 5 je konečně venku. Gran Turismo 7 z něj vymáčkne maximum

Playstation 5 je konečně venku. Gran Turismo 7 z něj vymáčkne maximum

Na rozdíl od zmíněného GT se však zatím mnoho informací o Forze nedozvídáme. Nový díl známé série je teprve v prvotní fázi vývoje, takže se musíme spokojit alespoň s hrstkou nádherných in-game záběrů na závodní Apolla IE drtící slavnou vývrtku na americkém okruhu Laguna Seca nebo detailní zpracování vnitřností vozů a kouknutím do zázemí týmu.

Nová Forza se bude samozřejmě snažit vymáčknout výkon nového Xboxu Series X naplno a podle vývojářů půjde o takzvanou reimaginaci, která se inspiruje v předchozích dílech za 15letou historii této série a vezme si z nich to nejlepší. Na novinky ale dojde také, pochopitelně zabalené ve 4K 60 FPS kvalitě.

Bestie ožila! Cosworth se chlubí zvukem motoru V12 pro supersport za 60 milionů

Bestie ožila! Cosworth se chlubí zvukem motoru V12 pro supersport za 60 milionů

Název novinky bude jednoduše Forza Motorsport. I na datum vydání je však zatím příliš brzo. A současní majitelé Xboxu One? Ti mají smůlu, novinka totiž vyjde pouze na zmíněný Xbox Series X a PC.

TEST Škoda Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW): Šli skautíci na výlet, měli 200 koní

Škoda Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW)

Univerzálnímu stroji se zvýšeným podvozkem nejsilnější turbodiesel a bohatá výbava sluší. Znamená „skautizace“ pro uživatele nějaká omezení, nebo je zde vše Simply clever?

včera | Richard Herbich | 87 příspěvků
TEST SsangYong Korando 1.5 Turbo GDI AT: Těžko uvěřit, že může stát tak málo

SsangYong Korando 1.5 T-GDI AT

Levné auto nutně nemusí vypadat levně. Příkladů bychom v Česku našli hned několik a chybět mezi nimi nesmí ani SsangYong Korando.

22.  1.  2021 | Jan Mička | 83 příspěvků
TEST Toyota Land Cruiser 150 Executive: Injekce adrenalinu pro poctivého dělníka

Toyota Land Cruiser 150

Toyota Land Cruiser bude brzy sedmdesátníkem. Verze 150, kterou jako jedinou u nás zastoupení značky oficiálně prodává, dostala řádný upgrade techniky a výkonu. Jak to dopadlo?

20.  1.  2021 | Vladimír Kadera | 36 příspěvků