Nová Fabia v akci „Teď si vystačíte sami“ má úspěch

Akční nabídka „Teď si vystačíte sami“ podporující prodej nové Fabie je na trhu již od 25. března a dosud (k 30. červnu) si získala kolem 3 500 klientů.

Financování s nízkým úročením založené na přijatelné úvodní i měsíční splátce s havarijním i povinným pojištěním v ceně je zákaznicky vyhledávané. Partneři akce - Škoda Auto, ŠkoFIN i Česká pojišťovna jsou s dílčími výsledky spokojeni, proto budou nabídku i nadále podporovat.

 Ivan Smutný, jednatel ŠkoFINu, hodnotí dosavadní úspěšnost akce Teď si vystačíte sami takto: „Startovali jsme letos na Velikonoce, uplynuly tři měsíce a na počtech smluv je jasně znát, že šlo o skutečně dostupnou formu financování pro rodiny i jednotlivce. Díky nízkému úročení splátky vycházejí zajímavě. Zákazníky také zaujala variabilita produktu, která umožňovala spoustu různých modelů financování. Ukazuje se že, klient už nechce být svazován nabídkami, které fixně určují výši splátky nebo dobu splácení. Mnohem více oceňují individuální přístup.“ I když byla akce mířena prioritně na soukromé osoby, pozitivně na ni reagovala i korporátní klientela. Z celkového počtu dosud uzavřených smluv je téměř čtvrtina z řad firemních zákazníků. „Akční nabídka Teď  si vystačíte sami dále pokračuje a dá se předpokládat, že výsledné počty smluv ještě významně ovlivní letní prázdninová sezóna,“ dodává Smutný.

Teď si vystačíte sami

Dostupný způsob financování postavený na nízkém úročení a jednoduché skládačce, v níž si zákazník vyplňuje parametry, které mu vyhovují. Vztahuje se na všechny modely nové Škody Fabia: hatchback, kombi či sedan. Velmi důležitým faktorem je pojištění v rámci měsíčních splátek - pouze tímto způsobem lze čelit zvyšujícím se sazbám havarijního pojištění a především povinného ručení. K této akční nabídce lze individuálně přikoupit i ostatní druhy pojištění (čelního skla, přepravovaných osob apod.). Akce platí pro soukromé osoby, živnostníky i firmy. Zákazníci vlastnící starší vůz jej mohou dát protiúčtem na splátku předem, a tím snížit vstupní náklady na pořízení, nebo použít k dovybavení vozu mimořádnou výbavou. Délka financování je od 36 do 72 měsíců a zůstatková hodnota od 119 do 45 000 korun. Pro  cenu vozu od 400 000 Kč  je splátka předem minimálně 20 % z ceny vozu.

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků