Nová Fabia v akci „Teď si vystačíte sami“ má úspěch

Akční nabídka „Teď si vystačíte sami“ podporující prodej nové Fabie je na trhu již od 25. března a dosud (k 30. červnu) si získala kolem 3 500 klientů.

Financování s nízkým úročením založené na přijatelné úvodní i měsíční splátce s havarijním i povinným pojištěním v ceně je zákaznicky vyhledávané. Partneři akce - Škoda Auto, ŠkoFIN i Česká pojišťovna jsou s dílčími výsledky spokojeni, proto budou nabídku i nadále podporovat.

 Ivan Smutný, jednatel ŠkoFINu, hodnotí dosavadní úspěšnost akce Teď si vystačíte sami takto: „Startovali jsme letos na Velikonoce, uplynuly tři měsíce a na počtech smluv je jasně znát, že šlo o skutečně dostupnou formu financování pro rodiny i jednotlivce. Díky nízkému úročení splátky vycházejí zajímavě. Zákazníky také zaujala variabilita produktu, která umožňovala spoustu různých modelů financování. Ukazuje se že, klient už nechce být svazován nabídkami, které fixně určují výši splátky nebo dobu splácení. Mnohem více oceňují individuální přístup.“ I když byla akce mířena prioritně na soukromé osoby, pozitivně na ni reagovala i korporátní klientela. Z celkového počtu dosud uzavřených smluv je téměř čtvrtina z řad firemních zákazníků. „Akční nabídka Teď  si vystačíte sami dále pokračuje a dá se předpokládat, že výsledné počty smluv ještě významně ovlivní letní prázdninová sezóna,“ dodává Smutný.

Teď si vystačíte sami

Dostupný způsob financování postavený na nízkém úročení a jednoduché skládačce, v níž si zákazník vyplňuje parametry, které mu vyhovují. Vztahuje se na všechny modely nové Škody Fabia: hatchback, kombi či sedan. Velmi důležitým faktorem je pojištění v rámci měsíčních splátek - pouze tímto způsobem lze čelit zvyšujícím se sazbám havarijního pojištění a především povinného ručení. K této akční nabídce lze individuálně přikoupit i ostatní druhy pojištění (čelního skla, přepravovaných osob apod.). Akce platí pro soukromé osoby, živnostníky i firmy. Zákazníci vlastnící starší vůz jej mohou dát protiúčtem na splátku předem, a tím snížit vstupní náklady na pořízení, nebo použít k dovybavení vozu mimořádnou výbavou. Délka financování je od 36 do 72 měsíců a zůstatková hodnota od 119 do 45 000 korun. Pro  cenu vozu od 400 000 Kč  je splátka předem minimálně 20 % z ceny vozu.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků