Nová bondovka bude doslova nacpaná automobily. Bude DB5, Vantage i Valhalla

James Bond měl na auta vždycky dobrý vkus. Jeho nejnovější film, který se právě natáčí, však teprve budou petrolheadské žně.

Agent Jejího veličenstva je již od pradávna patriot jako řemen. Nyní se s ním chystá již pětadvacátý film, kde si hlavní roli střihne opět Daniel Craig. Jakožto gentleman a milovník rychlých a stylových vozů bude již tradičně sedlat britská auta.

Chcete originální Aston Martin z bondovky? Jeden je teď na prodej, vyjde draho

Chcete originální Aston Martin z bondovky? Jeden je teď na prodej, vyjde draho

Již máme potvrzeno, že se ve filmu, který ještě ani nemá oficiální název, objeví klasický Aston Martin V8 Vantage, jak prozradily záběry z natáčení v Norsku, a také klasický Land Rover. Hlavním vozem agenta pak měl být podle spekulací Aston Martin Rapide E, tudíž první elektromobil v hlavní roli série.

Aston ale oznámil, že se ve filmu objeví tři jeho modely, a to konkrétně V8 Vantage, klasický hrdina filmového plátna v podobě modelu DB5, ale také nastoupí žhavá novinka značky, Valhalla. Rapide E tak potvrzený nebyl.

V nové bondovce se objeví i klasický Aston Martin V8 Vantage. Prohánět se bude Norskem

V nové bondovce se objeví i klasický Aston Martin V8 Vantage. Prohánět se bude Norskem

Aston Martin Valhalla je nejnovější počin aristokratické společnosti. Supersport s motorem uprostřed se stane jakýmsi menším derivátem mocné Valkyrie. Vůz vznikal ve spolupráci se společnostmi Red Bull Advanced Technologies a Red Bull Racing.

Vznikne pouze 500 kusů a všechny bude pohánět přeplňovaný šestiválec, navíc dopovaný hybridní technologií. Očekává se, že výkon bude dosahovat hodnoty 1000 koní. Nová bondovka by se měla v kinech objevit již v příštím roce. Natáčení je v plném proudu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Honda HR-V 1.5 VTEC Sport: Uhájí vyšší cenu slušnou dynamikou?

Honda HR-V 1.5 VTEC Sport

Honda se rozhodla ještě více zatraktivnit svůj crossover HR-V a jeho nabídku rozšířila i o verzi Sport. Podívali jsme se jí na zoubek s převodovkou CVT i s klasickou šaltpákou.

dnes | Vladimír Kadera | 4 příspěvky
TEST BMW M2 Competition M-DCT: Jednoduše to nejlepší

BMW M2 Competition M-DCT

S německými výkonovými válkami podpořenými opulentním luxusem a bezpečností se ze scény potichu vypařil důraz kladený na tu nejdůležitější esenci sportovních aut – lehkost. M2 Competition tento trend vysloveně neboří, protože je ale u BMW nejmenší, na odkaz staré školy úplně nezapomněla.

15.  10.  2019 | Miro Mihálik
TEST Peugeot 508 SW GT 2.0 BlueHDi EAT8: Cena za design

Peugeot 508 SW GT 2.0 HDi EAT8

Kombi varianta nové 508 je pohledný a jemně avantgardní vůz, však také po zásluze získal letos ocenění Red Dot Design Award. Není to ale jediná jeho cena za design. Cenu za design totiž zaplatí i zákazníci. Jak fakticky, tak především v přeneseném významu.

13.  10.  2019 | Petr Schnagl | 105 příspěvků