Nová bondovka bude doslova nacpaná automobily. Bude DB5, Vantage i Valhalla

James Bond měl na auta vždycky dobrý vkus. Jeho nejnovější film, který se právě natáčí, však teprve budou petrolheadské žně.

Agent Jejího veličenstva je již od pradávna patriot jako řemen. Nyní se s ním chystá již pětadvacátý film, kde si hlavní roli střihne opět Daniel Craig. Jakožto gentleman a milovník rychlých a stylových vozů bude již tradičně sedlat britská auta.

Chcete originální Aston Martin z bondovky? Jeden je teď na prodej, vyjde draho

Chcete originální Aston Martin z bondovky? Jeden je teď na prodej, vyjde draho

Již máme potvrzeno, že se ve filmu, který ještě ani nemá oficiální název, objeví klasický Aston Martin V8 Vantage, jak prozradily záběry z natáčení v Norsku, a také klasický Land Rover. Hlavním vozem agenta pak měl být podle spekulací Aston Martin Rapide E, tudíž první elektromobil v hlavní roli série.

Aston ale oznámil, že se ve filmu objeví tři jeho modely, a to konkrétně V8 Vantage, klasický hrdina filmového plátna v podobě modelu DB5, ale také nastoupí žhavá novinka značky, Valhalla. Rapide E tak potvrzený nebyl.

V nové bondovce se objeví i klasický Aston Martin V8 Vantage. Prohánět se bude Norskem

V nové bondovce se objeví i klasický Aston Martin V8 Vantage. Prohánět se bude Norskem

Aston Martin Valhalla je nejnovější počin aristokratické společnosti. Supersport s motorem uprostřed se stane jakýmsi menším derivátem mocné Valkyrie. Vůz vznikal ve spolupráci se společnostmi Red Bull Advanced Technologies a Red Bull Racing.

Vznikne pouze 500 kusů a všechny bude pohánět přeplňovaný šestiválec, navíc dopovaný hybridní technologií. Očekává se, že výkon bude dosahovat hodnoty 1000 koní. Nová bondovka by se měla v kinech objevit již v příštím roce. Natáčení je v plném proudu.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Range Rover Evoque P250: Stojí tvrdohlavý nezmar za skoro 2 miliony?

Range Rover Evoque P250

Range Rover si prostě nedá říct a i do městského crossoveru nabízí všemožnou výbavu do terénu. Je tolik kilogramů navíc opravdu potřeba? A poradí si s tím mild-hybridní pohon?

včera | Vladimír Kadera | 14 příspěvků
TEST Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI: Když dva nedělají totéž

Opel Combo Life 1.2 Turbo a Van XL 1.5 CDTI

Opel Combo pochází z kvarteta rodných bratrů, kteří se s obměnami prodávají pod značkami PSA i Toyoty. Je tedy nasnadě, že v odpovídajících verzích se nebudou výrazně lišit. Což je do značné míry pravda, avšak rozdíly se najdou a užitková verze se od osobních modelů liší víc, než by se na první pohled zdálo.

18.  7.  2019 | Petr Schnagl | 11 příspěvků
Za volantem nového Audi A4: S4 TDI má neskutečnou sílu, TDI Evo zase spotřebu

Audi A4 2.0 TDI Evo a S4 TDI (první svezení)

Nejúspěšnější model automobilky Audi, A4, slaví v letošním roce 25 let od začátku výroby. Facelift je ideálním dárkem, obzvláště když se nezaměřil pouze na změnu vzhledu.

17.  7.  2019 | Jan Mička | 69 příspěvků