Nošovický Hyundai je za polovinou výstavby

Automobilka Hyundai již finišuje se stavebními pracemi v Nošovicích, kde vzniká nový velký výrobní závod. Automobilka prozatím proinvestovala zhruba 10 mld. korun z celkových dvaceti pěti. V současnosti jsou téměř všechny stavební práce hotovy a nastupuje fáze nákupu technologií a jejich instalace.

Vše postupuje dle harmonogramu tak, že od záři bude spuštěn zkušební provoz a od března příštího roku pak plná výroba, která počítá s produkcí 200 000 vozů za rok, která se později navýší až k hranici 300 000 aut ročně.
 

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 5 příspěvků
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků