Nizozemská policie dostala novou „eM-trojku“

V poslední době dostávají dálniční policie některých států skutečně zajímavé vozy. Jejich množství se často počítá na kusy, a ani v tomto případě tomu není jinak. Pro stíhání pirátů silnic obdržela nizozemská policie nové BMW M3, které předtím sloužilo jako testovací vozidlo motoristickým novinárům. Vzbuzování respektu na dálnicích tak bude v rukou mnichovské stíhačky. Jen to zbarvení je možná až příliš nápadité…

Tip: Přečtěte si náš test nového BMW M3.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Svědomití nizozemští policisté už opalují pneumatiky svého nového „služebáku”. Inu, ani v Nizozemí z cizího krev neteče...

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků