Nizozemská policie dostala novou „eM-trojku“

V poslední době dostávají dálniční policie některých států skutečně zajímavé vozy. Jejich množství se často počítá na kusy, a ani v tomto případě tomu není jinak. Pro stíhání pirátů silnic obdržela nizozemská policie nové BMW M3, které předtím sloužilo jako testovací vozidlo motoristickým novinárům. Vzbuzování respektu na dálnicích tak bude v rukou mnichovské stíhačky. Jen to zbarvení je možná až příliš nápadité…

Tip: Přečtěte si náš test nového BMW M3.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Svědomití nizozemští policisté už opalují pneumatiky svého nového „služebáku”. Inu, ani v Nizozemí z cizího krev neteče...

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků