Nissan zřejmě připravuje menší „Zetko“

Na několika zahraničních fórech, které přináší velmi čerstvé a přesné informace z dílen japonských automobilek, se objevily informace o tom, že Nissan chystá druhý sportovní model se zadním náhonem, který by se měl v nabídce automobilky postavit pod „Zetko“.

Nissan tak chce odpovědět na očekávaný projekt konkurenční Toyoty a Subaru, kteří chtějí přijít s reinkarnací Celicy v roce 2011. Nissan hodlá svůj menší sportovní model představit již o rok dříve.

Není zcela jasné, jakou techniku bude Nissan mít, ale hovoří se o přeplňovaných čtyřválcích 1,8 a 2,0, které by měly poskytovat výkon mezi 200 a 260 koňskými silami. A to vše samozřejmě s motorem vpředu a zadním náhonem.
 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků