Nissan zřejmě připravuje menší „Zetko“

Na několika zahraničních fórech, které přináší velmi čerstvé a přesné informace z dílen japonských automobilek, se objevily informace o tom, že Nissan chystá druhý sportovní model se zadním náhonem, který by se měl v nabídce automobilky postavit pod „Zetko“.

Nissan tak chce odpovědět na očekávaný projekt konkurenční Toyoty a Subaru, kteří chtějí přijít s reinkarnací Celicy v roce 2011. Nissan hodlá svůj menší sportovní model představit již o rok dříve.

Není zcela jasné, jakou techniku bude Nissan mít, ale hovoří se o přeplňovaných čtyřválcích 1,8 a 2,0, které by měly poskytovat výkon mezi 200 a 260 koňskými silami. A to vše samozřejmě s motorem vpředu a zadním náhonem.
 

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 12 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 19 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 205 příspěvků