Nissan zřejmě připravuje menší „Zetko“

Na několika zahraničních fórech, které přináší velmi čerstvé a přesné informace z dílen japonských automobilek, se objevily informace o tom, že Nissan chystá druhý sportovní model se zadním náhonem, který by se měl v nabídce automobilky postavit pod „Zetko“.

Nissan tak chce odpovědět na očekávaný projekt konkurenční Toyoty a Subaru, kteří chtějí přijít s reinkarnací Celicy v roce 2011. Nissan hodlá svůj menší sportovní model představit již o rok dříve.

Není zcela jasné, jakou techniku bude Nissan mít, ale hovoří se o přeplňovaných čtyřválcích 1,8 a 2,0, které by měly poskytovat výkon mezi 200 a 260 koňskými silami. A to vše samozřejmě s motorem vpředu a zadním náhonem.
 

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků