Nissan X-Trail získal ocenění magazínu AutoExpress

Nissan X-TRAIL v tvrdém klání porazil Rover Freelander a Hondu CR-V, když byl motoristickým magazínem Auto Express, nejprodávanějším odborným časopisem ve Velké Británii, zvolen "nejlepším vozidlem roku pro volný čas".

Od známého redaktora Auto Express Toma Barnarda převzal cenu marketingový ředitel Nissan Motor GB Simon Thomas. David Johns, editor Auto Express, během slavnostní ceremonie prohlásil: "S více než padesátiletou zkušeností v produkci vozů 4x4 není Nissan ve světě čtyřkolek žádným cizincem. Ale až do roku 2001, kdy na trh vyrazil skvělý X-TRAIL, se nestalo, že by japonská firma byla schopná nasadit  model, který by překonal Rover Freelander na jeho domácí půdě. Brilantně zpracovaný, dobře vypadající a s jedním z nejpřitažlivěji řešených interiérů ve své třídě, je Nissan nejlepším 4x4 současnosti."

Stejně jako minulý rok nebylo ani letos rozhodování jednoduché. Ale s tak skvělým novým designem a svěžím řešením interiéru Nissan X-TRAIL ostatní dalece předběhl. X-TRAIL dává na výběr dva nové motory: benzínový dvoulitr s výkonem 140 koní a turbodiesel 2.2 litru s výkonem 114 koní. Plus tři úrovně výbavy.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků