Nissan X-Trail získal ocenění magazínu AutoExpress

Nissan X-TRAIL v tvrdém klání porazil Rover Freelander a Hondu CR-V, když byl motoristickým magazínem Auto Express, nejprodávanějším odborným časopisem ve Velké Británii, zvolen "nejlepším vozidlem roku pro volný čas".

Od známého redaktora Auto Express Toma Barnarda převzal cenu marketingový ředitel Nissan Motor GB Simon Thomas. David Johns, editor Auto Express, během slavnostní ceremonie prohlásil: "S více než padesátiletou zkušeností v produkci vozů 4x4 není Nissan ve světě čtyřkolek žádným cizincem. Ale až do roku 2001, kdy na trh vyrazil skvělý X-TRAIL, se nestalo, že by japonská firma byla schopná nasadit  model, který by překonal Rover Freelander na jeho domácí půdě. Brilantně zpracovaný, dobře vypadající a s jedním z nejpřitažlivěji řešených interiérů ve své třídě, je Nissan nejlepším 4x4 současnosti."

Stejně jako minulý rok nebylo ani letos rozhodování jednoduché. Ale s tak skvělým novým designem a svěžím řešením interiéru Nissan X-TRAIL ostatní dalece předběhl. X-TRAIL dává na výběr dva nové motory: benzínový dvoulitr s výkonem 140 koní a turbodiesel 2.2 litru s výkonem 114 koní. Plus tři úrovně výbavy.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 54 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků