Nissan v Ženevě

Na jednom z nejvýznamnějších světových autosalonů v Ženevě se představí Nissan hned se dvěma významnými premiérami. Jednou světovou a jednou evropskou.
Nissan v Ženevě
Po několika předchozích konceptech malých automobilů přichází Yanya, koncept malého automobilu v segmentu B pro volný čas. Novými limity přizpůsobivosti nastupující generaci Klepněte pro větší obrázekmládeže nabídne ve světové premiéře praktičnost a špičkovou techniku. Vůz je opět koncipován speciálně pro Evropu, takže je dostupný pro každodenní provoz i víkendové výlety. Jak už bývá zvykem, kombinuje několik typů karoserií a účelů. Vnější vzhled vychází z off-roadu a dodává vozu Yanya žádoucí drsný charakter 4x4, kontrastující s Klepněte pro větší obrázeknápaditým použitím měkkých křivek, trvanlivých vnitřních materiálů v interiéru a špičkovými zábavními a informačními systémy. Kombinace kompaktního městského vozítka s autem pro volný čas se díky nápaditému řešení interiéru a střechy dá snadno transformovat dokonce až do podoby "dodávky pro volný čas".

Svůj evropský debut bude mít v Ženevě po představení v Tokiu a Detroitu také koncept GT-R s levostranným řízením. Nissan GT-R Ženevská premiéra signalizuje úmysl Nissanu uvést GT-R na globální trh. Vývoj tohoto vozidla ještě stále pokračuje, ale už teď je jasné, že má navázat na nejlepší tradice sportovně laděných Nissanů minulosti. Předchází ho pověst automobilu schopného podat mimořádné výkony.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 47 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 71 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků