Nissan v Ženevě

Na jednom z nejvýznamnějších světových autosalonů v Ženevě se představí Nissan hned se dvěma významnými premiérami. Jednou světovou a jednou evropskou.
Nissan v Ženevě
Po několika předchozích konceptech malých automobilů přichází Yanya, koncept malého automobilu v segmentu B pro volný čas. Novými limity přizpůsobivosti nastupující generaci Klepněte pro větší obrázekmládeže nabídne ve světové premiéře praktičnost a špičkovou techniku. Vůz je opět koncipován speciálně pro Evropu, takže je dostupný pro každodenní provoz i víkendové výlety. Jak už bývá zvykem, kombinuje několik typů karoserií a účelů. Vnější vzhled vychází z off-roadu a dodává vozu Yanya žádoucí drsný charakter 4x4, kontrastující s Klepněte pro větší obrázeknápaditým použitím měkkých křivek, trvanlivých vnitřních materiálů v interiéru a špičkovými zábavními a informačními systémy. Kombinace kompaktního městského vozítka s autem pro volný čas se díky nápaditému řešení interiéru a střechy dá snadno transformovat dokonce až do podoby "dodávky pro volný čas".

Svůj evropský debut bude mít v Ženevě po představení v Tokiu a Detroitu také koncept GT-R s levostranným řízením. Nissan GT-R Ženevská premiéra signalizuje úmysl Nissanu uvést GT-R na globální trh. Vývoj tohoto vozidla ještě stále pokračuje, ale už teď je jasné, že má navázat na nejlepší tradice sportovně laděných Nissanů minulosti. Předchází ho pověst automobilu schopného podat mimořádné výkony.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků