Nissan v Ženevě

Na jednom z nejvýznamnějších světových autosalonů v Ženevě se představí Nissan hned se dvěma významnými premiérami. Jednou světovou a jednou evropskou.
Nissan v Ženevě
Po několika předchozích konceptech malých automobilů přichází Yanya, koncept malého automobilu v segmentu B pro volný čas. Novými limity přizpůsobivosti nastupující generaci Klepněte pro větší obrázekmládeže nabídne ve světové premiéře praktičnost a špičkovou techniku. Vůz je opět koncipován speciálně pro Evropu, takže je dostupný pro každodenní provoz i víkendové výlety. Jak už bývá zvykem, kombinuje několik typů karoserií a účelů. Vnější vzhled vychází z off-roadu a dodává vozu Yanya žádoucí drsný charakter 4x4, kontrastující s Klepněte pro větší obrázeknápaditým použitím měkkých křivek, trvanlivých vnitřních materiálů v interiéru a špičkovými zábavními a informačními systémy. Kombinace kompaktního městského vozítka s autem pro volný čas se díky nápaditému řešení interiéru a střechy dá snadno transformovat dokonce až do podoby "dodávky pro volný čas".

Svůj evropský debut bude mít v Ženevě po představení v Tokiu a Detroitu také koncept GT-R s levostranným řízením. Nissan GT-R Ženevská premiéra signalizuje úmysl Nissanu uvést GT-R na globální trh. Vývoj tohoto vozidla ještě stále pokračuje, ale už teď je jasné, že má navázat na nejlepší tradice sportovně laděných Nissanů minulosti. Předchází ho pověst automobilu schopného podat mimořádné výkony.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

bazar

Nissan Juke 1,2
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 370 000 Kč
Nissan Juke 1,6
Rok výroby: 2013
Stav: 53 870 km
Cena: 275 000 Kč
Nissan Juke 1,6
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 436 000 Kč
Nissan Juke 1,6
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 500 000 Kč
Nissan Juke 1,6
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 560 000 Kč
Nissan Juke 1,6
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 500 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Fiatu Fullback: Převlečené Mitsubishi se jeví jako správná volba

Fiat Fullback

Fiat se po vzoru Renaultu a Mercedesu také rozhodl nabízet pracovní pickup, který původně pochází z úplně jiné dílny. A rozhodl se více než správně, protože Fiat Fullback alias Mitsubishi L200 je vynikajícím pracovním pickupem. V terénu má dost potence a na silnici dostatek kultivovanosti.

včera | Jiří Švamberk | 2 příspěvky
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků