Nissan v Ženevě

Na jednom z nejvýznamnějších světových autosalonů v Ženevě se představí Nissan hned se dvěma významnými premiérami. Jednou světovou a jednou evropskou.
Nissan v Ženevě
Po několika předchozích konceptech malých automobilů přichází Yanya, koncept malého automobilu v segmentu B pro volný čas. Novými limity přizpůsobivosti nastupující generaci Klepněte pro větší obrázekmládeže nabídne ve světové premiéře praktičnost a špičkovou techniku. Vůz je opět koncipován speciálně pro Evropu, takže je dostupný pro každodenní provoz i víkendové výlety. Jak už bývá zvykem, kombinuje několik typů karoserií a účelů. Vnější vzhled vychází z off-roadu a dodává vozu Yanya žádoucí drsný charakter 4x4, kontrastující s Klepněte pro větší obrázeknápaditým použitím měkkých křivek, trvanlivých vnitřních materiálů v interiéru a špičkovými zábavními a informačními systémy. Kombinace kompaktního městského vozítka s autem pro volný čas se díky nápaditému řešení interiéru a střechy dá snadno transformovat dokonce až do podoby "dodávky pro volný čas".

Svůj evropský debut bude mít v Ženevě po představení v Tokiu a Detroitu také koncept GT-R s levostranným řízením. Nissan GT-R Ženevská premiéra signalizuje úmysl Nissanu uvést GT-R na globální trh. Vývoj tohoto vozidla ještě stále pokračuje, ale už teď je jasné, že má navázat na nejlepší tradice sportovně laděných Nissanů minulosti. Předchází ho pověst automobilu schopného podat mimořádné výkony.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

dnes | Milan Lažanský | 1 příspěvek
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
TEST Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD: Díky, Alberte!

Kia Stinger GT 3.3 T-GDI AWD

Trvalo více než pět let, než Kia přetavila fantastický koncept GT v produkční auto. Najala na to ty správné lidi a výsledkem je gran turismo, který nemá v historii značky obdoby.

11.  1.  2018 | Jan Mička | 114 příspěvků