Nissan SUV: studie jménem Zaroot

Nissan předvede na ženevském autosalónu studii připravovaného SUV. Zajímavý design vozu ponese stejně zajímavé jméno, japonská automobilka koncept pojmenovala Zaroot. (Nevím proč, ale název mi připomíná mrkev, karotku...)

Studie je zajímavá tím, že vozu chybí B sloupek a dveře se rozevírají jako ptačí křídla směrem vzhůru. Opticky se design opírá o aktuální verze offroadů a SUV Nissanu, ale na obrázcích jsou patrné poměrně hodně futuristické prvky, jako jsou například vysoko položené vertikální přední světlomety nebo zadní světla do tvaru písmene U. Kabina pojme čtyři dospělé osoby, kde se budou moci usadit do pohodlných anatomických sedadel. Více informací se dočkáme až po začátku autosalonu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků