Nissan SUV: studie jménem Zaroot

Nissan předvede na ženevském autosalónu studii připravovaného SUV. Zajímavý design vozu ponese stejně zajímavé jméno, japonská automobilka koncept pojmenovala Zaroot. (Nevím proč, ale název mi připomíná mrkev, karotku...)

Studie je zajímavá tím, že vozu chybí B sloupek a dveře se rozevírají jako ptačí křídla směrem vzhůru. Opticky se design opírá o aktuální verze offroadů a SUV Nissanu, ale na obrázcích jsou patrné poměrně hodně futuristické prvky, jako jsou například vysoko položené vertikální přední světlomety nebo zadní světla do tvaru písmene U. Kabina pojme čtyři dospělé osoby, kde se budou moci usadit do pohodlných anatomických sedadel. Více informací se dočkáme až po začátku autosalonu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků