Nissan Qashqai se prodává jak housky na krámě

Jednou za čas se téměř každé automobilce podaří přijít s modelem, který se stane doslova prodejním trhákem. A takovým modelem je v současnosti nový crossover Nissanu, model Qashqai.

Přes podivné jméno, jehož výslovnost zná asi jen pár zasvěcených, si tento vůz našel velké množství příznivců a Nissan v této není chvíli schopen uspokojit poptávku. Zájem je totiž natolik velký, že současná produkce nestačí a stále se prodlužují čekací doby.

Nissan sice v této chvíli provádí ve svém britském závodě úpravy, které mají pomoci navýšit výrobu o zhruba 20 procent, ale ani po tomto kroku se neočekává, že výroba uspokojí všechny.

Kompaktní vůz s povedeným designem a zajímavou cenou se tak ukázal jako skvělý prodejní artikl.

Tip: Přečtěte si náš test Nissanu Quashqai s motorem 1,5 dCi.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků