Nissan Note: zapomenutý s faceliftem

Nissan Note měl v části světa nahradit úspěšnou Almeru, ale prodejní čísla hovoří zcela jasně o tom, že se to příliš nepovedlo. Každopádně již po dvou letech od zahájení prodejů přichází menší omlazení, které by mělo přimět zákazníky kupovat tento vůz.

Prozatím jsou změny k dispozici jen pro domácí japonský trh, ale v blízké době se bude omlázení týkat i zbylých světových trhů.

Automobilka při faceliftu klasicky vyměnila přední část vozu a to nárazník, mřížku chladiče a světlomety. Vzadu je pak nový pouze nárazník.

V interiéru přibyly nové dekorace v podobě nových barev čalounění, nových materiálů pro čalounění a tím to v podstatě končí. Malou změnu lze pak najít ve výbavách, ovšem jedná se o prvky, které se nemusí objevit u nás.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nissan Note

 

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 29 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků