Nissan Note: zapomenutý s faceliftem

Nissan Note měl v části světa nahradit úspěšnou Almeru, ale prodejní čísla hovoří zcela jasně o tom, že se to příliš nepovedlo. Každopádně již po dvou letech od zahájení prodejů přichází menší omlazení, které by mělo přimět zákazníky kupovat tento vůz.

Prozatím jsou změny k dispozici jen pro domácí japonský trh, ale v blízké době se bude omlázení týkat i zbylých světových trhů.

Automobilka při faceliftu klasicky vyměnila přední část vozu a to nárazník, mřížku chladiče a světlomety. Vzadu je pak nový pouze nárazník.

V interiéru přibyly nové dekorace v podobě nových barev čalounění, nových materiálů pro čalounění a tím to v podstatě končí. Malou změnu lze pak najít ve výbavách, ovšem jedná se o prvky, které se nemusí objevit u nás.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nissan Note

 

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků