Nissan Note: zapomenutý s faceliftem

Nissan Note měl v části světa nahradit úspěšnou Almeru, ale prodejní čísla hovoří zcela jasně o tom, že se to příliš nepovedlo. Každopádně již po dvou letech od zahájení prodejů přichází menší omlazení, které by mělo přimět zákazníky kupovat tento vůz.

Prozatím jsou změny k dispozici jen pro domácí japonský trh, ale v blízké době se bude omlázení týkat i zbylých světových trhů.

Automobilka při faceliftu klasicky vyměnila přední část vozu a to nárazník, mřížku chladiče a světlomety. Vzadu je pak nový pouze nárazník.

V interiéru přibyly nové dekorace v podobě nových barev čalounění, nových materiálů pro čalounění a tím to v podstatě končí. Malou změnu lze pak najít ve výbavách, ovšem jedná se o prvky, které se nemusí objevit u nás.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nissan Note

 

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků