Nissan Note: zapomenutý s faceliftem

Nissan Note měl v části světa nahradit úspěšnou Almeru, ale prodejní čísla hovoří zcela jasně o tom, že se to příliš nepovedlo. Každopádně již po dvou letech od zahájení prodejů přichází menší omlazení, které by mělo přimět zákazníky kupovat tento vůz.

Prozatím jsou změny k dispozici jen pro domácí japonský trh, ale v blízké době se bude omlázení týkat i zbylých světových trhů.

Automobilka při faceliftu klasicky vyměnila přední část vozu a to nárazník, mřížku chladiče a světlomety. Vzadu je pak nový pouze nárazník.

V interiéru přibyly nové dekorace v podobě nových barev čalounění, nových materiálů pro čalounění a tím to v podstatě končí. Malou změnu lze pak najít ve výbavách, ovšem jedná se o prvky, které se nemusí objevit u nás.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nissan Note

 

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 3 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků