Nissan Juke jako sněžný skútr? V Japonsku se asi zbláznili

Již za pár dnů se opět otevřou brány tokijského autosalonu, druhé největší japonské výstavy s automobilovou tématikou. Očekává se, že Nissan, jakožto domácí značka, přijde s nějakou bombou.

Nissan na Tokyo Auto Salon 2019 přiveze hned několik zajímavých konceptů. Asi nejzajímavější z nich se jmenuje Nissan Juke RSnow. Malý crossover narostl do výšky a místo kol dostal sněžné pásy. Je to tedy spíše sněžný skútr než auto.

Malé SUV od Nissanu má vážný problém. Takto dopadlo v losím testu bez ESP

Malé SUV od Nissanu má vážný problém. Takto dopadlo v losím testu bez ESP

A nejde jen o pásy, celý vůz je očividně připraven vyrazit na polární expedici. Široké blatníky, velký střešní nosič s LED světelnou rampou a spousta ochranných krytů. Upravený Juke se bude snažit navázat na úspěch Nissan Rogue Trail Warrior Project z loňského roku. V Nissanu mají zřejmě zálibu v zaměňování kol za pásy.

Nissan Juke-R 2.0 jde do výroby. Vznikne maximálně 17 kusů

Nissan Juke-R 2.0 jde do výroby. Vznikne maximálně 17 kusů

Nissanu Juke bude sekundovat i X-Trail Naomi Osaka. Vůz se speciálním lakem vznikne v jediném exempláři podle ambasadorky Nissanu, slavné tenistky a vítězky Grand Slamu. K oslavám spolupráce s touto osobností představí automobilka i speciální verzi sporťáku GT-R.

Modernizovaný Nissan Rogue: Severoamerický X-Trail také jako hybrid

Modernizovaný Nissan Rogue: Severoamerický X-Trail také jako hybrid

Nissan také představí novou Formuli E nebo závodní verze Leafu a GT-R. Pozornost si určitě zaslouží i ostré MPV v podobě Nissanu Serena Nismo. Co všechno si Nissan na výstavu nachystal, uvidíte v přiložené galerii. Brány výstavy Tokyo Auto Salon 2019 se otevírají 11. ledna.

Minitest Lexus LS 500 AWD: Pro ty, kteří vědí, co chtějí

Lexus LS 500 AWD (minitest)

Vrchol motorové nabídky vlajkové lodi Lexusu se musí spokojit s šesti válci. Bude mu to stačit?

včera | Vladimír Kadera | 20 příspěvků
Řídili jsme nový Ford Ranger Raptor: Je perfektní! To nejdůležitější však schází

Ford Ranger Raptor (první svezení)

Ford Ranger Raptor dokazuje, že práce může být i zábava. Umí dřít, vypadá u toho skvěle a těžkým terénem jezdí jako pánbůh.

17.  5.  2019 | Jiří Baborský | 21 příspěvků
TEST Hyundai i30 N Fastback: Obří stádo koní v těsném výběhu

Hyundai i30 N Fastback

Vstup do světa ostrých aut se značce Hyundai povedl na výbornou již před dvěma lety. Nyní se modelová řada rozšiřuje. Bolístky zůstávají, jedna přibyla.

15.  5.  2019 | Vladimír Kadera | 150 příspěvků