Nissan investuje do bezpečnosti

Nissan v brzké době otevře novou laboratoř, ve které bude reálně simulovat crash testy. Díky této laboratoři, vzdálené přibližně 50 km od Tokia, rozkládájící se na ploše 40 000 metrů čtverečných, získá nové informace a data potřebná ke zlepšení bezpečnosti svých vozů. Nissan bude moci testovat jak srážky do pevných překážek, tak srážky dvou aut v různých režimech rychlosti, úhlu a bude tak moci optimalizovat své bezpečnostní prvky. Investice, kterou nyní bude Nissan uvádět do provozu již v brké době přinese první ovoce ve formě zlepšené bezpečnosti těchto vozů.
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků