Nissan investuje do bezpečnosti

Nissan v brzké době otevře novou laboratoř, ve které bude reálně simulovat crash testy. Díky této laboratoři, vzdálené přibližně 50 km od Tokia, rozkládájící se na ploše 40 000 metrů čtverečných, získá nové informace a data potřebná ke zlepšení bezpečnosti svých vozů. Nissan bude moci testovat jak srážky do pevných překážek, tak srážky dvou aut v různých režimech rychlosti, úhlu a bude tak moci optimalizovat své bezpečnostní prvky. Investice, kterou nyní bude Nissan uvádět do provozu již v brké době přinese první ovoce ve formě zlepšené bezpečnosti těchto vozů.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků