Nissan GT-R pomalu míří i na český trh

Japonská automobilka Nissan v uplynulých dnech určila výhradního distributora sportovního modelu GT-R pro Českou republiku. Stala se jim společnost Autec Group. Pracovníci společnosti budou nyní speciálně vyškoleni pro prodej a servis tohoto výborného vozu.

Samotné zahájení prodejů je plánované na březen příštího roku a to za cenu od 2 105 000 Kč v základní verzi a za cenu od 2 195 000 Kč za verzi Black Edition. Pokud máte o vůz ovšem velký zájem, neměli byste váhat, jelikož pro rok 2009 je pro český trh určeno jen 29 vozů.

Nissan navíc již od počátku dubna u nás přijímá závazné objednávky se zálohou 5 000 euro (přibližně 125 000 Kč). Každopádně pokud se na vás nedostane nemusíte zoufat, Nissan GT-R bude jistě dostupný i jinými distribučními kanály než tím oficiálním a bezpochyby i za lepší ceny.

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 25 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky