Nissan GT-R pomalu míří i na český trh

Japonská automobilka Nissan v uplynulých dnech určila výhradního distributora sportovního modelu GT-R pro Českou republiku. Stala se jim společnost Autec Group. Pracovníci společnosti budou nyní speciálně vyškoleni pro prodej a servis tohoto výborného vozu.

Samotné zahájení prodejů je plánované na březen příštího roku a to za cenu od 2 105 000 Kč v základní verzi a za cenu od 2 195 000 Kč za verzi Black Edition. Pokud máte o vůz ovšem velký zájem, neměli byste váhat, jelikož pro rok 2009 je pro český trh určeno jen 29 vozů.

Nissan navíc již od počátku dubna u nás přijímá závazné objednávky se zálohou 5 000 euro (přibližně 125 000 Kč). Každopádně pokud se na vás nedostane nemusíte zoufat, Nissan GT-R bude jistě dostupný i jinými distribučními kanály než tím oficiálním a bezpochyby i za lepší ceny.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků