Nissan Forum: umírněnější následník Miximu

Japonská automobilka Nissan představila na letošním frankfurtském autosalonu bizarně vypadající koncept s názvem Mixim. Na lednový autosalon v Detroitu si však připravila nový koncept s názvem Forum, který označila jako pokračovatele zmíněné studie. Nejnovější počin má znázorňovat designový i technický směr, jakým se chce Nissan ubírat v segmentu minivanů.

První skica odhalila automobilka již před měsícem, ovšem až teď vyšly na povrch první nákresy interiéru. Ten není až taký futuristický jak se očekávalo a do reálného provedení nemá příliš daleko. Interiér byl navržen divizi Nissan Design America a designéři přitom mysleli najmě na praktičnost. Na konceptu jsou použity speciální posuvné dveře, multifunkční středová konzole a dokonce i audiosystém Bose. 

Podle vyjádření automobilky spatříme studii Forum právě s takhle provedeným interiérem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nissan Forum

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků