Nissan Forum: umírněnější následník Miximu

Japonská automobilka Nissan představila na letošním frankfurtském autosalonu bizarně vypadající koncept s názvem Mixim. Na lednový autosalon v Detroitu si však připravila nový koncept s názvem Forum, který označila jako pokračovatele zmíněné studie. Nejnovější počin má znázorňovat designový i technický směr, jakým se chce Nissan ubírat v segmentu minivanů.

První skica odhalila automobilka již před měsícem, ovšem až teď vyšly na povrch první nákresy interiéru. Ten není až taký futuristický jak se očekávalo a do reálného provedení nemá příliš daleko. Interiér byl navržen divizi Nissan Design America a designéři přitom mysleli najmě na praktičnost. Na konceptu jsou použity speciální posuvné dveře, multifunkční středová konzole a dokonce i audiosystém Bose. 

Podle vyjádření automobilky spatříme studii Forum právě s takhle provedeným interiérem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nissan Forum

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků