Nissan Azael: sportovní kupé ve stylu Audi TT

Na detroitský autosalon připravuje Nissan koncept malého sportovního kupé Azael. Zatím byla uvolněna jen jediná skica, ze které se mnoho odhadnout nedá. Stuide je menší než model 350Z, její velikost se blíží spíše Audi TT. Japonci přezdívají tento model „pocket-rocket“. Skica přichází jako první výtvor z nového designového centra z Farmington Hillu v americkém státě Michigan.

Autoweek uvádí, že by Azael mohl být v letech 2006 nebo 2007 nástupcem modelu Sentra, sedanu postaveném na platformě Almery; v Japonsku se Sentra prodává pod názvem Sunny. To se nám ale moc nezdá, mezi Azaelem a Sentrou je přece jen příliš mnoho rozdílů.

Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků