Nissan Azael: sportovní kupé ve stylu Audi TT

Na detroitský autosalon připravuje Nissan koncept malého sportovního kupé Azael. Zatím byla uvolněna jen jediná skica, ze které se mnoho odhadnout nedá. Stuide je menší než model 350Z, její velikost se blíží spíše Audi TT. Japonci přezdívají tento model „pocket-rocket“. Skica přichází jako první výtvor z nového designového centra z Farmington Hillu v americkém státě Michigan.

Autoweek uvádí, že by Azael mohl být v letech 2006 nebo 2007 nástupcem modelu Sentra, sedanu postaveném na platformě Almery; v Japonsku se Sentra prodává pod názvem Sunny. To se nám ale moc nezdá, mezi Azaelem a Sentrou je přece jen příliš mnoho rozdílů.

Klepněte pro větší obrázek

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků