Nissan a Suzuki od Cobry, tvrdé úpravy

Stylingová společnost Cobra Tuning představila hned dvě svá díla. Obě jsou určeny pro japonské vozy a obě stylingově celkem výrazně mění určení daných vozů.

Nissan Qashaqai se ještě ani neohřál na trhu a už je na světě první stylingový paket. Velká 18" leštěná kola, k tomu nové dekorace pod předním nárazníkem, chromovaná výplň mřížky chladiče a nutné dvojité koncovky výfuku mají z tohoto vozu udělat alespoň na pohled drsné auto.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Cobra Qashaqai

Malé Suzuki SX pak dostalo také potřebný styling. Nová 17" kola obouvají pneumatiky o rozměru 225/45. Součástí balíčku je také pseudo ochranný rám předního nárazníků z tenkostěnných chromovaných trubek. Ty lze najít také u prahů, kde plní stejnou, tedy dekorativní funkci. Přestože to není z obrázků vidět, změny proběhly i pod zadním nárazníkem. Tam se totiž nachází dvě koncovky výfuku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Cobra SX4
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků