Nissan a Suzuki od Cobry, tvrdé úpravy

Stylingová společnost Cobra Tuning představila hned dvě svá díla. Obě jsou určeny pro japonské vozy a obě stylingově celkem výrazně mění určení daných vozů.

Nissan Qashaqai se ještě ani neohřál na trhu a už je na světě první stylingový paket. Velká 18" leštěná kola, k tomu nové dekorace pod předním nárazníkem, chromovaná výplň mřížky chladiče a nutné dvojité koncovky výfuku mají z tohoto vozu udělat alespoň na pohled drsné auto.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Cobra Qashaqai

Malé Suzuki SX pak dostalo také potřebný styling. Nová 17" kola obouvají pneumatiky o rozměru 225/45. Součástí balíčku je také pseudo ochranný rám předního nárazníků z tenkostěnných chromovaných trubek. Ty lze najít také u prahů, kde plní stejnou, tedy dekorativní funkci. Přestože to není z obrázků vidět, změny proběhly i pod zadním nárazníkem. Tam se totiž nachází dvě koncovky výfuku.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Cobra SX4
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 4 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků