Neúspěšné Audi A2 se možná dočká nástupce

V historii automobilky Audi není mnoho modelů, o kterých by se dalo říct, že byly vyloženě neúspěšné. V tom málu se vyjímá hlavně "unikátní" malé Audi A2. Snaha o využití nejmodernějších materiálu, jako je hliník, zvedla cenu modelu na úroveň, kde nemohla nikdy získat dostatek zákazníků. Slabá byla též nabídka motorů a prodeje malého modelu byly poměrně propadák. Přesto automobilka zvažuje, že opět přijde s malým modelem. Ten ovšem nebude tak hi-end, ale půjde o dostupnější model z klasičtějších materiálů. Návrat k oceli a plastu a využití maxima koncernových části tak sníží výrobní náklady na minimum a malé Audi se může stát konkurenceschopné. Automobilka však ještě definitivně nerozhodnula o tom, zda se bude tento model vyrábět a tak nezbývá, než počkat zhruba do léta, kdy má padnout definitivní verdikt.
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků