Neprůstřelné BMW opět na trhu

Tak jako v minulých letech přináší BMW pro své zákazniky, kteří vyžadují maximální bezpečnost a ochranu, upravené vozy řady 5, 7 a X5. Upravené vozy řady 5 s motory 3.0 R6 popř. 5.0 V10 budou splňovat bezpečnostní třídu B4. Důležitá místa budou chráněna kevlarovými vlákny a speciální ocelí. Neprůstřelná okna budou 21 mm tlustá. Takto upravený bavorák bude odolávat nábojům z ručních zbraní. Bližší informace o výbavách, výkonech ani cenách BMW neuvádí.

Tyto vozy, které jsou určeny především do Ruska, Spojených států a do míst ozbrojených konfilků, se budou nově vyrábět v mexické Toluce.

Klepněte pro větší obrázek
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků