Neprůstřelné BMW opět na trhu

Tak jako v minulých letech přináší BMW pro své zákazniky, kteří vyžadují maximální bezpečnost a ochranu, upravené vozy řady 5, 7 a X5. Upravené vozy řady 5 s motory 3.0 R6 popř. 5.0 V10 budou splňovat bezpečnostní třídu B4. Důležitá místa budou chráněna kevlarovými vlákny a speciální ocelí. Neprůstřelná okna budou 21 mm tlustá. Takto upravený bavorák bude odolávat nábojům z ručních zbraní. Bližší informace o výbavách, výkonech ani cenách BMW neuvádí.

Tyto vozy, které jsou určeny především do Ruska, Spojených států a do míst ozbrojených konfilků, se budou nově vyrábět v mexické Toluce.

Klepněte pro větší obrázek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků