Kdo řídí Aston Martin DB5 v nové bondovce? Kaskadér v tom není sám, Craig gumoval

Nová bondovka dorazí do kin 8. dubna. Uvidíme v ní mimo jiné úžasné automobilové honičky.

Nejnovější film agenta Jamese Bonda, kterého opět ztvární Daniel Craig, dorazí do kin začátkem dubna. Není čas zemřít, jak bondovku český distributor oficiálně pojmenoval, bude podle všeho pořádná špionská řež plná všeho, co mají fanoušci žánru rádi.

Nová bondovka bude doslova nacpaná automobily. Bude DB5, Vantage i Valhalla

Nová bondovka bude doslova nacpaná automobily. Bude DB5, Vantage i Valhalla

Milovníci aut ale nebudou jenom rádi. Podle všeho budou vřískat blahem. Nádherných automobilů bude přehršel a o pompézní honičky také nouze nebude. Největší wow efekt určitě způsobuje Aston Martin DB5, kterému během upoutávky vyjedou ze světel rotační kulomety. 

V návaznosti na filmový Aston Martin se rozpovídal herec Daniel Craig pro časopis Top Gear, ve kterém vysvětlil, jakou roli během natáčení se vzácným modelem sehrál. Podle některých záběrů to totiž vypadá, že za volantem sedí skutečně on.

Land Rover Defender je možná nejlepší auto na světě. Jinak by nezvládl tohle

Land Rover Defender je možná nejlepší auto na světě. Jinak by nezvládl tohle

„Snad víte, že je to nahrané, ne? Jediný, kdo to nepředstíral, byl Steve McQueen. Tyhle věci dnes už ani nemůžeme dělat. Nechali mě ale v Itálii pálit s DB5 pneumatiky, což bylo skvělé“, sdělil magazínu Craig. Na náročné pasáže automobilových honiček však herce zastupuje kaskadér Mark Higgins.

TEST Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG 1st Edition: Sesazený král Evropy vrací úder

Volkswagen Golf 1.5 eTSI DSG

Přestože se nový Volkswagen Golf tváří jako ten minulý, ve skutečnosti prošel komplexní proměnou. Spoléhá na elektrifikaci a přijel se zcela novým pojetím interiéru. Všechno to přináší zajímavé výhody, ale také jisté nevýhody.

1.  4.  2020 | Jan Mička | 57 příspěvků
Se Škodou Octavia 2.0 TDI Evo poprvé v Česku: Musí být nejlepší. Daří se jí to?

Škoda Octavia Combi 2.0 TDI Evo

Novou generaci Škody Octavia jsme poprvé vyzkoušeli rovnou na českých silnicích. Kombi s motorem 2.0 TDI Evo se tváří jako ideální služebák, navíc model jako takový nemá v rámci automobilky jednoduché poslání.

27.  3.  2020 | Jan Mička | 147 příspěvků
TEST Mazda CX-30 Skyactiv-X 6MAN vs. 6AT 4x4: Revoluční All In One?

Mazda CX-30 2.0 Skyactiv-X

Vznětová, zážehová, přeplňovaná, atmosférická, hybridní. Zdá se to sice k nevíře, ale všechna tato adjektiva popisují kompaktní SUV Mazda CX-30 s „dieselovým benzinem“ Skyactiv-X. Jen ne všechna najednou. Jaká tedy v reálném světě je a jak se liší čtyřkolka s automatem od předokolky s manuální převodovkou?

25.  3.  2020 | Petr Schnagl | 25 příspěvků