Německé auto snů je BMW řady 5

Co byste si koupili za auto, kdyby pro vás nebyly peníze problém? Tak zněla otázka v německé anketě, jejíž výsledky zveřejnil Spiegel Online. 3,6 procenta zúčastněných by volilo BMW 5, na druhém místě se umístilo Audi A6 s 3,1 procenty hlasů a na třetím místě Audi A4, které získalo 2,8 procent hlasů. Po zaokrouhlení získal stejné procento hlasů také Volkswagen Golf, přičemž v loňském roce si připsal čtyři procenta; zaznamenal tak docela velký meziroční propad. Z domácích vozů se v první desítce umístil ještě Volkswagen Touareg (7.), Porsche 911 (9.) a Mercedes-Benz SLK (10.).

Celkově - ve srovnání značek - skončil na prvním místě Mercedes-Benz, který se stal se svými 15 procenty nejžádanější značkou mezi Němci. Na druhém místě skončil Volkswagen a BMW se 13 procenty.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků