Němci už pracují na nové masce pro BMW M3 a M4. Podívejte se na první návrhy

Měli byste zájem o nové generace M3 a M4, ale designéři BMW se vám s velkými ledvinkami netrefili do vkusu. Netřeba zoufat!

Bylo jen otázkou času, kdy se některá z tuningových dílen chytne příležitosti, aby rozporuplný design přídě s velkými ledvinkami u nových BMW M3 a M4 přepracovaly do více konvenční podoby ostatních modelů německé značky. Jednou z prvních firem je německý Prior-Design, který nyní ukazuje možné podoby nové masky ostrých BMW.

Nová BMW M3 a M4 konečně oficiálně: Mají až 510 koní, v driftech vám pomůžou

Nová BMW M3 a M4 konečně oficiálně: Mají až 510 koní, v driftech vám pomůžou

Už jsme viděli řadu neoficiálních virtuálních představ upravené masky M3 a M4. Prior-Design má nicméně s tvorbou bodykitů dlouholeté zkušenosti, takže jeho vize by se mohla ve formě aftermarket dílu zanedlouho objevit v prodeji.

Prozatím ukazuje firma možné varianty nové přídě, kde je hlavním krokem zmenšení velkých ledvinek tak, aby co nejlépe zapadly do konečného stylu ostrých BMW. Na ilustraci červeného exempláře se vlastně příď naprosto podobá výrazu kupé M8. Další variace si poté hrají s velikostí samotných ledvinek a řešením nárazníku.

BMW M4 Competition v klasické červené barvě? S nápadem přišel módní návrhář

BMW M4 Competition v klasické červené barvě? S nápadem přišel módní návrhář

Všechny úpravy jsou provedeny bez nutného zásahu do blatníků či kapoty vozů, aby v reálu bylo možné masku vozu vyměnit jednoduše díl za díl. Své zájemce si toto řešení vzhledu nových BMW určitě najde, nelze ale pochybovat, že tím M3 a M4 ztratí určitý punc výstřednosti. Zatím není jasné, kdy se nová maska objeví na trhu, nemuselo by to ale trvat dlouho.

BMW

BMW (zkratka z Bayerische Motoren Werke AG) je německá automobilka, které vznikla v roce 1916. Sídlí v Mnichově. BMW vlastní také značku Mini a patří pod ní i Rolls-Royce Motor Cars.

BMW Řada 1 • BMW Řada 2 • BMW Řada 3 • BMW Řada 4 • BMW Řada 5 • BMW Řada 6/6 GTBMW Řada 7BMW X1 • BMW X2BMW X3BMW X4BMW X5BMW X6BMW X7BMW Z4

Za volantem Škody Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW): To nejlepší z Mladé Boleslavi?

Škoda Octavia Scout 2.0 TDI (147 kW)

S novou Škodou Octavia Scout jsme poprvé jezdili už v pondělí, o dojmy se však můžeme podělit až teď. Jak jezdí s nejsilnějším a v současnosti jediným dostupným motorem v Česku?

dnes | Jan Mička | 64 příspěvků
TEST Range Rover P400 Autobiography: Další důvod, proč se stát milionářem

Range Rover P400

Range Rover není autem pro každého, ale každý by si ho měl zkusit. Nyní má nový motor o výkonu 400 koní s hybridní technikou. Jaký je?

29.  11.  2020 | Vladimír Kadera | 61 příspěvků
TEST Toyota RAV4 2.5 Hybrid 4x4 Black Edition: Ta nejčernější myslí jen zeleně

Toyota RAV4 Hybrid Black Edition

Současná generace Toyoty RAV4 se vzdala naftového motoru. Oblíbené SUV koupíte buď s ryze benzinovým, nebo hybridním pohonem, přičemž elektrifikovaná verze nedávno dorazil na český trh v atraktivním provedení Black Edition. Vyzkoušeli jsme tu nejlepší možnou konfiguraci.

26.  11.  2020 | Jan Mička | 81 příspěvků