Nemáte na italský supersport? Kupte si aspoň mobil Ferrari

Mobilní telefony Vertu jsou určeny jen pro opravdu movité lidi. Ceny modelů jsou poměrně vysoké, čímž je zaručena jakási pomyslná exkluzivita, byť se jedná jen o vylepšené Nokie.

Díky svému zacílení se tyto mobily hodí k drahým vozům. Lamborghini je známé tím, že svým zákazníků nabízí Vertu se svým logem, nyní přichází s něcím podobným i věhlasné Ferrari.

Vertu Ascent Ferrari F60 je vyrobeno z titanu, který doplňuje pravá kůže z interiérů italských vozů. Na zadní straně mobilu je pak vyobrazeno klasické „háčko” řazení.

Trochu horší to bude s možností si tento mobil koupit. I když bude cena opravdu vysoká a bude se pohybovat ve stovkách tisíc, nebudete mít vyhráno, ani když touto částkou disponujete. Vyrobeno bude totiž jen šedesát kusů. A tak si po Ferrari zřejmě nekoupíte ani tento mobil...

Vertu Ascent Ferrari F60 vychází z „běžného” provedení Ascent Ti, více o jeho funkčních vlastnostech si můžete přečíst zde.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Vertu Ascent Ferrari F60
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 36 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků