Nemáte na italský supersport? Kupte si aspoň mobil Ferrari

Mobilní telefony Vertu jsou určeny jen pro opravdu movité lidi. Ceny modelů jsou poměrně vysoké, čímž je zaručena jakási pomyslná exkluzivita, byť se jedná jen o vylepšené Nokie.

Díky svému zacílení se tyto mobily hodí k drahým vozům. Lamborghini je známé tím, že svým zákazníků nabízí Vertu se svým logem, nyní přichází s něcím podobným i věhlasné Ferrari.

Vertu Ascent Ferrari F60 je vyrobeno z titanu, který doplňuje pravá kůže z interiérů italských vozů. Na zadní straně mobilu je pak vyobrazeno klasické „háčko” řazení.

Trochu horší to bude s možností si tento mobil koupit. I když bude cena opravdu vysoká a bude se pohybovat ve stovkách tisíc, nebudete mít vyhráno, ani když touto částkou disponujete. Vyrobeno bude totiž jen šedesát kusů. A tak si po Ferrari zřejmě nekoupíte ani tento mobil...

Vertu Ascent Ferrari F60 vychází z „běžného” provedení Ascent Ti, více o jeho funkčních vlastnostech si můžete přečíst zde.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Vertu Ascent Ferrari F60
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků