Někdo toužil po Alfě Romeo, ale dostal BMW Z4. Problém vyřešil originálně a s grácií

Nejen samotná výstavní plocha Concorso d'Eleganza Villa d'Este 2022 dávala na odiv klenoty. Zajímavé kousky se daly najít i na parkovišti pro návštěvníky. Všimla si ho známá influencerka.

Na letošní Concorso d'Eleganza Villa d'Este 2022 u břehu jezera Como v severní Itálii se ukázal nespočet unikátních kousků se sériovými i zakázkovými karoseriemi. Jeden nezvyklý klenot ale vyfotila známá influencerka a marketingová poradkyně Helen Wakerley na parkovišti pro zákazníky. 

Komu vůz patří, není známo, ale očividně trpí mírnou schizofrenií, nebo prostě změnil preference, ale na jiné auto už nebyly peníze. Středem pozornosti je žluté BMW Z4 předešlé generace, jehož původ byl řádně zamaskován. Zmizely z něj veškerá loga německé automobilky a nahradily je plakety Alfy Romeo.

A nejen to! Zatímco spodní část předního nárazníku odpovídá dobovému M paketu, ikonické ledvinky nahradila maska chladiče do V rovněž od Alfy Romeo. Aby byla konverze úplná, boční pohled odhalí pro automobilku charakteristická kola s pěticí kruhů, též zvané „telefony“. Ta nesou šedé provedení a skrz ně prosvítají červeně lakované třmeny. Třešničkou je šedý polep „Roadster“.

Vkusnost úpravy nechť posoudí každý sám. Celková kvalita však není vůbec na špatné úrovni. Žlutý lak vypadá povedeně a celkové dílenské zpracování je příkladné. Přední světla navazují na křivky přední masky, takže si úpravce vyhrál i se správným usazením.

BMW

BMW (zkratka z Bayerische Motoren Werke AG) je německá automobilka, které vznikla v roce 1916. Sídlí v Mnichově. BMW vlastní také značku Mini a patří pod ní i Rolls-Royce Motor Cars.

BMW Řada 1 • BMW Řada 2 • BMW Řada 3 • BMW Řada 4 • BMW Řada 5 • BMW Řada 6/6 GTBMW Řada 7BMW X1 • BMW X2BMW X3BMW X4BMW X5BMW X6BMW X7BMW Z4

Diskuze (2) Další článek: V Česku by mohlo stát jedno z šesti světových center koncernu VW pro výrobu baterií. Už dnes máme jednu důležitou výsadu

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,