Někdo si dal ohromnou práci, aby Seat Alhambra vypadal jako Audi. Výsledek je na prodej

Chybí vám v nabídce německé automobilky MPV? Majitel tohoto auta se rozhodl situaci napravit.

Na Facebook Marketplace se objevil zajímavý inzerát na auto, které svět neviděl. Jeho základní tvary vám budou povědomé, zbytek vypadá jako legrácka od někoho, kdo umí velmi dobře s Photoshopem. Ve tvarech karoserie rozpoznáte Seat Alhambra první generace, vyráběný v letech 1996 až 2010 i jako Volkswagen Sharan nebo Ford Galaxy. Detaily ale vypadají, jako by vůz sjel z linek Audi.

Příď s typickou maskou singleframe, světomety i mlhovkami zřejmě pochází z Audi A3 druhé generace po faceliftu, původ zadních svítilen se nám ani při nejlepší snaze nepodařilo identifikovat. Auto má typický modrý lak Audi a dle inzerátu také brzdiče, kotouče a destičky z Porsche. Jinak ale nizozemský prodejce více detailů nespecifikuje. Na přídi vidíme znáček TDI, můžeme proto spekulovat, že pod kapotou je naftový čtyřválec o objemu 1,9 nebo 2,0 litru. Pokud chcete tento unikát vlastnit, může být váš za 3000 euro, tedy zhruba 73 tisíc korun.

Seat

Seat byl založen v roce 1950 poté, co se španělská vláda a banky dohodly na spolupráci s Fiatem. První vůz Seat vznikl v roce 1953.

Spolupráce s Fiatem skončila v roce 1982, za čtyři roky do automobilky vlastnicky vstoupil Volkswagen.

Seat Ibiza • Seat Leon •​ Seat Alhambra •​ Seat Ateca •​ Seat Tarraco •​ Seat Arona

Diskuze (18) Další článek: Německé obytné vozy Arto RV si sestavíte přesně podle vašeho vkusu. Bez napájení vydrží až 9 dní

Témata článku: , , , , , , , , , , , Auta Seat na Heureka.cz